FC Vratimov – FK Baník Albrechtice 0:2 (0:1)

Sestava: Štromp – Jašek, Michalčák, Harbáček, Stuchlík – Pešek – Brezula (78. Osvěčík M.), Trmal (71. Tříska T.), Osvěčík V. (64. Hrdý), Bandy (84. Tříska A.) – Svěnčík.

Hodnocení trenéra Peška:

Nejdříve bych se chtěl omluvit všem našim fanouškům.

Náš dnešní výkon nebyl hodný týmu, který chce postoupit do krajského přeboru. Ve všech aspektech hry, jsme byli horším týmem. Za celý zápas jsme si nevytvořili žádnou šanci. Kluci z Albrechtic hráli srdcem. My jsme si mysleli, že to asi půjde samo a zaslouženě prohráli. Je zapotřebí se vrátit zpět na zem a začít poctivě pracovat. Každý z nás by si měl uvědomit, že fotbal není jen o kvalitě, ale také o bojovnosti, srdci a touze vyhrát.

Utkání zhodnotil Vojta Trmal:

Dnes mohu utkání hodnotit jenom negativně za každého z nás. Chtěli jsme doma potvrdit výhru z venku a přivést na tribuny více lidí. Nepodařilo se nám to a ti fanoušci, kteří se dostavili si zaslouží omluvu. Dnešní zápas se nám hrubě nevydařil, chybělo tomu vše podstatné, nasazení, důraz, rychlost. Soupeř nás předčil ve všem a vyhrál zcela zaslouženě. Mě nezbývá nic jiného než jim pogratulovat. My se musíme do příštího zápasu zlepšit a připravit tak, abychom v Hrabové napravili dnešní nevydařený duel a opět se vrátili na vítěznou vlnu.