Domácí šlágr kola s Petřvaldem jsme zvládli na výbornou!

FC VRATIMOV – TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 3:2 (3:1)

SESTAVA: Muller – Murín (27. Cempírek), Bajzath, Zbavitel, Indra – Brezula (59. Benc), Duda, Smilowski (84. Slota), Ferenc – Roháček (84. Vojtek), Teplý

BRANKY: 1. Teplý, 7. Zbavitel, 23. Roháček – 31. Taraba (pen.), 88. Kovařík

KOMENTÁŘ TRENÉRA: Především jsem velmi rád, že jsme konečně dokázali navázat na výkon z předešlého utkání v Jakubčovicích. Měli jsme povedený vstup do utkání, když jsme prakticky z první akce utkání dokázali skórovat, čímž jsme se chytli a soupeře poněkud zaskočili. Když jsme v 7. minutě vstřelili druhou branku a následně ve 23. hned třetí, tak jsme se dostali do velké pohody a předváděli jsme možná nejlepší fotbal na jaře, všechny branky jsme vstřelili po nádherných akcích. Chvíli na to jsme však vyrobili docela nešťastnou penaltu, která nás trochu zabrzdila a soupeř se i díky tomu dostal zpět do hry. Do poločasu jsme ještě mohli vstřelit další branky, bohužel jsme ale spálily dvě velké šance, a tak jsme šli do druhé půle s dvoubrankovým náskokem a vědomím, že ještě není rozhodnuto.

Ani v druhém poločase jsme soupeře do tlaku a šancí skoro nepouštěli, stále jsme byli aktivní směrem dopředu a během první dvacetiminutovky jsme si naopak sami vytvořili slibné příležitosti k rozhodnutí utkání. Bohužel pro nás se nám další branku přidat nepovedlo, a i to byl důvod, proč byl závěr utkání z naší strany takový hektický, zejména pak ta poslední pětiminutovka, kdy jsme dovolili soupeři snížit na rozdíl jediné branky a všem nám asi proběhlo hlavou, aby nás ty nevyužité šance nakonec nemrzely. Bohudík jsme Petřvald ve zbytku utkání už do ničeho nepustili a vedení udrželi.

Celkově jsme dnes zvítězili zcela zaslouženě, samozřejmě je škoda, že jsme nedokázali proměnit i další šance, ale klukům za tento výkon vlastně nebylo co vytknout. My teď určitě budeme chtít na ty zlepšené výkony navázat a i nadále se zlepšovat, tak ať máme do posledního kola o co hrát.