Domácí rozlučka se sezónou se nám vůbec nevydařila

FC VRATIMOV – FC VŘESINA 1:5 (1:2)

SESTAVA: Muller – Slota, Bajzath, Zbavitel, Indra (62. Benc) – Piskoř, Duda (69. Murín), Brezula, Ferenc (72. Trmal) – Roháček – Teplý

BRANKY: 37. Teplý – 33. a 62. Hruzík A., 35. Brož, 64. Strohalm, 73. Ponížil

KOMENTÁŘ TRENÉRA: Toto utkání lze hodnotit jedině jako velké zklamání, ačkoliv jsme věděli, že Vřesina navzdory svému umístění nehraje vůbec špatný fotbal, snaží se řešit situace fotbalově, akorát jim to většinou skřípe v koncovce. Věděli jsme tak, že k tomuto zápasu musíme všichni přistoupit na 100%, a to se bohužel nestalo, část týmu to pojala tak, že si myslela, že se Vřesina porazí sama a my nebudeme muset vynaložit jakékoliv úsilí. Soupeř v utkání hrál to co jsme předpovídali a dokázal nás trestat z brejků, především zásluhou šikovných a rychlých útočníků. Brzy jsme prohrávali 0:2 a i když jsme se dokázali vzápětí vrátit do utkání snížením na 1:2, ale do poločasu se nám už vyrovnat nepodařilo, a to i navzdory tomu, že jsme si své šance na srovnání vytvořili. O poločase v kabině jsme si samozřejmě říkali, že musíme přidat a pokusit se utkání otočit, ale opak byl pravdou a my inkasovali ještě další tři branky. Ten náš výkon působil jakoby na nás trochu dopadla tíha okamžiku a v týmu se nenašel nikdo, kdo by svým výkonem vyčníval a dokázal náš výkon zvednout. Víceméně to nesedlo celému týmu, ale i to je fotbal a takové věci se v něm zkrátka stávají, bohudík pro nás si kluci v sezóně nahráli tolik bodu, že příští týden budeme mít šanci na reparát a případný postup tak stále bude v našich rukou. Čeká nás soupeř s podobným umístěním v tabulce, a tak lze čekat i podobný průběh, avšak my, pokud chceme nakonec postoupit, tak k tomu budeme muset přistoupit úplně jinak. Na závěr bych akorát dodal, že Vřesina v sobotu vyhrála zcela zaslouženě a svým výkonem nás jasně přehrála a tímto jim gratuluji.