DOMÁCÍ PŘESTŘELKU S POLANKOU HODNOTÍ STŘEDOPOLAŘ ONDRA ROHÁČEK
FC VRATIMOV – FK SK POLANKA 5:3 (3:2)
? SESTAVA: Müller – Duda (72. Maršál), Dawid (72. Zbavitel), Bajzath, Kavan (72. Brezula) – Máša (72. Barták), Zupko – Klejnot, Roháček, Šeba – Šindler (79. Benc)
?️ HODNOCENÍ ONDRY ROHÁČKA: „Před zápasem jsme si v kabině řekli, že po tom nepovedeném utkání v Šumperku doma nebereme nic jiného než tři body. Už u rozcvičky šlo vidět, že to myslíme vážně a náš přístup byl příkladný. Troufám si říct, že jsme celé utkání byli lepším týmem a určovali jsme ráz hry. Bohužel našimi vlastními chybami jsme Polanku zbytečně dlouho drželi v zápase. Z mého pohledu to byl asi náš nejlepší výkon v této sezóně, ale pořád víme, že zejména v defenzivní fázi máme na čem pracovat. Jsem rad, že body zůstaly doma a doufám, že na tento výkon navážeme i v dalších zápasech.”
? Na otázku jak by srovnal letošní sezónu s těmi předchozími, ve kterých se velkou měrou podílel na dvou postupech, Ondra odpověděl:
„Divizní soutěž je pro mě úplná premiéra, pokud bych to měl srovnat, tak je to fotbalově na úplně jiné úrovni, techničtější i náročnější po fyzické stránce. Takticky jsou kluby v soutěži taky víc vyspělé, zkrátka nejedná se o žádný fotbal na náhodu. Do kabiny nám v létě přišlo hodně nových kluků, podstatná část tvoří mladí, ale šikovní kluci, kteří na sobě chtějí pracovat. Chvilku to sice trvalo, ale myslím si, že si to všechno dobře sedlo, a nyní v šatně máme takový dobrý mix osobností.”
?️ HODNOCENÍ TRENÉRA: Dnes nás čekalo další težké utkání, věděli jsme, že soupeř má svoji sílu, ale dnes jsme zejména v prvním poločase předvedli skvělý výkon. Co nás srazilo, byly dvě zbytečně chyby, jinak bychom mohli hrát v klidu celé utkání. Opravdu naše aktivita a doplňování útočné fáze bylo dnes výborné. Druhá půlka začala znovu skvěle – nádherné dvě branky a už jsme si mysleli, že se to dohraje, jenže jsme udělali další hrubku a soupeři jsme dali ještě šanci. Skvěle nám dnes pomohli střídající hráči, kteří naší hře dali zase potřebný důraz a aktivitu a zvládli jsme tak utkání v poklidu dohrát do vítězného konce. Kluci dnes zaslouží pochvalu!