SK Stonava – FC Vratimov 2:3 (0:1)

Hodnocení trenéra Peška:

Na pohled to sice moc koukatelný fotbal nebyl, ale klukům patří obrovský dík za to, jakým způsobem zápas odmakali a bojovali jeden za druhého.

V první půli byli aktivnější domácí a nás podržel výborný Štromp. Naopak jsme se dostali do vedení my, když dlouhý aut Brezuly a zmatku v pokutovém území využil Staník.

V druhém poločase jsme už domácí do tak vyložených šanci nepouštěli a po skvěle práci M. Osvěčíka utekl Ezeamaku a navýšil naše vedení. Stonava poté vrhla všechny síly do útoku a podařilo se jim snížit na rozdíl jediné branky. Tato branka nás nesložila a dvoubrankové vedení jsme si vzali zpátky. J. Mikšovič si krásně navedl míč a zavěsil do šibenice. Zdálo se, že bychom mohli utkání dohrát v klidu, bohužel si Štromp vybral slabší chvilku, když neudržel centrovaný míč v rukavicích a pak už jen fauloval. Domácí nabídnutou penaltu využili. Koncovku zápasu jsme si ale pohlídali a dovedli zápas do vítězného konce.

Takhle vydřené vítězství chutná nejvíce. Teď si to užijeme, ale od pondělí se zase musíme připravit na další utkání, kde budeme chtít předvést více herní kvality.

Video z oslav v šatně