SOKOL HRABOVÁ – FC VRATIMOV 1:1 (0:1)

Zápas začal pěkně zostra. Týmy se nešetřily a hrály nadoraz. Naši hráči měli v první části více možností jít do vedení, ale ani jedna z akcí Svěnčíka nebo Pařenici brankou neskončila. Domácí se poté osmělili a začali také kousat. Když už vypadalo, že první skončí bez branek, pomohl nám domácí gólman Kavulok, který neudržel dalekonosnou střelu a Skoupý se z dorážky nemýlil – 0:1. Domácí pak mohli rychle vyrovnat, ale Svatoš předvedl exkluzivní zákrok, který změnu skóre nepřipustil.

Do druhé půle vtrhli domácí s velkou vervou. Přeskupili řady a vyvinuli tlak. My jsme hrozili z brejků a jen velká smůla a neschopnost našich střelců nepřinesla navýšení našeho náskoku. Hrabovští hodně přitvrdili a předvedli několik brutálních zákroků. Například faul Krokera na Svěnčíka volal po červené kartě. Ke cti domácího trenéra Odstrčilíka mluví to, že své hráče nabádal k fotbalovosti a ne brutální hře. To se Sokolu vyplatilo a v 60. minutě srovnal Šimon na 1:1. Od této chvíle se hrál fotbal nahoru dolů, který se musel divákům líbit. Hrabovští měli míč častěji na svých kopačkách a my hrozili z brejků. Nad vodou nás držel nadále brankář Svatoš, který předvedl řadu vynikajících zákroků. Na druhé straně jsme zahodili velké šance Třískou, Lukešem nebo Skoupým. Zápas mohl rozhodnout benjamínek Kaduch. Ten přišel na hřiště na posledních dvacet minut a v 83. minutě se řítil sám na gólmana, ale prudkou střelou se neprosadil, takže derby skončilo před skvělou návštěvou remízou.

Jedinou kaňkou zápasu byl velmi špatný travnatý povrch.

Branky: 61. Šimon – 37. Skoupý

Sestava: Svatoš – Gara, Drozd, Stuchlík – Klejnot, Skoupý – Tříska T. (58. Tříska S.), Pařenica (67,. Kaduch), Kašuba (87. Vojkovský) – Svěnčík, Lukeš.