FC Vratimov – Staré Město 2:2 (1:1)

Branky: 42. Brezula, 52.Tříska A.

Sestava: Štromp – Jašek,Harbáček,Stuchlík – Pešek (74. Hrdý) – Tříska A. (65. Tříska T.), Osvěčík V., Svěnčík (83. Racko), Brezula – Trmal, Osvěčík M. (65. Michalčák)

Hodnocení trenéra R. Peška:

Utkání se Starým Městem jsme neodehráli vůbec špatně. Herně jsme byli prakticky po celý zápas lepším mužstvem. Bohužel nás opět zradila koncovka. Sice jsme dvě branky dali, ale mělo jich být více. Kluci ze Starého Města hrozili především z brejkových a standardních situací, tyto situace jsme bohužel dvakrát nepohlídali. Hlavně na bránění standardních situací se musíme zaměřit.

Mrzí mě, že jsme opět doma nezvítězili, ale s předvedenou hrou můžeme být celkem spokojeni.

Utkání nám zhodnotil zastupující kapitán a odchovanec Vratimova Lukáš Brezula:

Do utkání se Starým Městem jsme oproti zápasu s Lučinou vstoupili s několika změnami v základní sestavě a možná to se na nás podepsalo kdy se soupeř ujal vedení hned z kraje zápase. Obdržená branka nás zaskočila a dalších několik minut nám trvalo než jsme se dokázali naplno rozehrát. Od té doby si myslím, že jsme byli na hřišti kvalitnějším mužstvem a po pár neproměněných šancích se nám ještě do konce poločasu podařilo vyrovnat kdy gólman soupeře udělal chybu a mou střelu si pouze srazil do brány.

Začátek druhého poločasu byl z naší strany opět pomalejší a po zbytečné ztrátě míče na půlce hřiště se soupeř z následného rohu ujal vedení. Naštěstí se nám podařilo hned vzápětí vyrovnat když se trochu se štěstím prosadil Aleš Tříska čímž podepsal svůj už tak dobrý výkon. Zbytek zápasu se odehrával v duchu prvního poločasu kdy jsme soupeře tlačili, ale bohužel jak je naším zvykem tak neproměňujeme šance a na góly se strašně moc nadřeme. Šancí na rozhodnutí zápasu v náš prospěch bylo hodně, ale jejich proměňování nás sráží dolů a díky tomu jsme už po třetí za sebou pouze remizovali. Celkově si myslím, že jsme byli o dost lepším mužstvem a soupeř hrozil jen z ojedinělých šancí. Podle mě tohle byl náš zatím nejlepší výkon na jaře a kluky musím pochválit, že jezdili po zadku celých 90 minut. Stále se nám nepodařilo prolomit smůlu domácího prostředí, které je pro nás asi zakleté. Příští týden musíme pokračovat ve stejném duchu a podat kvalitní a hlavně bojovný výkon jelikož jedeme do Stonavy která patří k jednomu z nejlepších mužstev této soutěže a nás nečeká vůbec nic lehkého, ale věřím že máme kvalitu, aby jsme si odvezli 3 body.