Čtvrtý zápas bez porážky, z Polanky se vracíme s bodem

FK SK Polanka n. O. – FC Vratimov 1:1 (0:1)

Branky: 54. Leibl – 16. Šeba

ŽK: 75. Vachník, 77. Paprskář, 85. Leibl, 92. Kisza – 58. Chlopek, 66. Schmutz

Polanka: Fabisz – Rončka, Leibl, Hluchý, Podešva – Musila (74. Hon), Ciku (90. Kisza), Badošek, Paprskář (80. Kirschner), Tížek (90. Berek) – Vachník

Vratimov: Müller – Kavan, Novotný, Bajzath (62. Schmutz), Klejnot – Šeba, Duda, Wojatschke, Trmal (90. Máša), Chlopek (80. Maršál) – Šindler (80. Roháček)

Komentář trenéra: Já osobně jsem se moc těšil na tohle utkání. Čekal jsem skvěle připraveného soupeře se kterým to bude zajímavý zápas, a to se potvrdilo. Už v přípravě na utkání v pátek u videa jsme si ukazovali v čem je Polanka silná a to vše se potvrdilo i na hřišti.

První půlka patřila domácím, dobře kombinovali a vytvořili si i první šanci, která skončila na tyči. Následně jsme však udeřili my, kdy jsme na dvě přihrávky z vlastní půlky dokázali jít do rychlého kontru, který jsme zakončili brankou. Poločas tak dopadl v náš prospěch i přes větší aktivitu soupeře.

V druhé půlce jsme hned ze startu měli dvě zajímavé situace, které jsme bohužel nedokázali dotáhnout a následně nás za to Polanka potrestala, když skórovala po rohu. Mrzí mě, že druhé utkání v řadě přijdeme o body gólem po rohu nebo standardní situaci, na tom budeme muset do konce sezóny ještě zapracovat. Od gólu Polanky jsme už ale měli šance snad je my. V neděli nám ale asi nebylo přáno a tak si nakonec připisujeme bod za remízu.

📸Fotogalerie z utkání zde.