Markvartovice – FC Vratimov B 4:0 (2:0)

Sestava: Ryška – Dražina, Macák, Tříska, Žižka – Adámek, Duží, Hudeček, Tylšar – Surma, Drozd

Střídali: Černý, Tylšar, Baláž, Popelka, Václavík, Zsirgai, Nohel

Hodnocení trenéra Adámka:

V dalším venkovním utkání jsme se střetli s mužstvem Markvartovic, které se momentálně pohybuje ve středu tabulky. Do zápasu jsme nastoupili možná až s velkým respektem a hodně slabým nasazením, což se ukázalo hned ze začátku zápasu, kdy jsme už v patnácté minutě prohrávali 2:0. Po druhé inkasované brance jsme se už trochu dostali do hry a do konce prvního poločasu jsme již úspěšně sekundovali domácím. Ve druhém dějství jsme začali hrát aktivněji, ale nepodařilo se nám vstřelit kýženou branku, a tak musel přijít trest v podobě dvou vydařených brejkových situací domácího týmu. Konečný výsledek 4:0 úplně neodpovídal předvedené hře, i přes velkou snahu se nám nepodařilo výsledek zkorigovat, takže jsme zaznamenali již pátou prohru v řadě. Do dalších zápasu se musíme poučit z chyb po kterých lacino inkasujeme, doufám, že už příští utkání bude tím zlomovým a přerušíme tak tuto nelichotivou sérii.