Fotbalisté C týmu v neděli odpoledne odehráli svůj první jarní duel, ve kterém po celý zápas tahali za delší konec. Svou herní převahu dokázali zužitkovat hned dvakrát a po brankách Žižky a Bandyho vyhráli 0:2.

Hodnocení trenéra Svěnčíka:
Dnes jsme se utkali se soupeřem, který měl před utkáním stejný bodový zisk jako my, nicméně herní kvalita byla většinu utkání na naší straně. Do utkání jsme dnes šli v plné sestavě, bez absencí a posíleni o Trmala z B týmu,  od 1. minuty jsme se hráli aktivně a snažili se co nejdříve skórovat. V prvním poločase jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, a bylo jen otázkou času, než se nám podaří vstřelit úvodní branku utkání. Vypracovali jsme si hned několik šancí, bohužel v nich postupně selhali Bandy, Svěnčík i Tříška, kterého brankář vychytal hned několikrát. Po více než půl hodině hry jsme se konečně prosadili, trefil se agilní Žižka, který tak potvrdil výbornou formu ze zimní přípravy. Druhý poločas byl kopií toho prvního, nejprve jsme se několikrát zastřelovali, až se nakonec trefil Bandy, který víceméně svou brankou definitivně rozhodl utkání, jelikož soupeř si za celou dobu nedokázal vypracovat jedinou brankovou příležitost. V závěru zápasu jsme hru kontrolovali a zaslouženě jsme si odvezli 3 body. Chtěl bych všem hráčům, kteří dnes nastoupili poděkovat za přístup a bojovnost. V týdnu se budeme připravovat na víkendové derby se Šenovem, na které bych chtěl tímto všechny naše fanoušky pozvat. Utkání se Šenovem se odehraje na domácím hřišti v neděli 3. dubna od 10.15 hodin.

SK BRUŠPERK B – FC VRATIMOV C 0:2 (0:1)
Branky: 34. Žižka, 61. Bandy. Rozhodčí: Michna – Slavík, Horáková. Diváci: 64.
Brušperk B: Pospíšil – Makúch, Stralčinský, Rimmel, Fiala – Pelíšek, Cigánek, Kautský, Šimon – Vogt, Horký. Střídali: Šrámek, Zajac, Hofírek, Ranocha, Adamus, Milat. Trenér: Miroslav Matula.
Vratimov C: Botur – A. Tříska, Rusz, V. Tylšar, Gabriel – Macák, Trmal – Žižka, Bandy, Svěnčík – T. Tříska. Střídali: P. Tylšar, Kontra, Drozd, Šipula. Trenér: Marek Svěnčík.