Sestava: Šipula – Dražina, Tylšar, Zsigrai, Kontra, Adámek, Bandy, Surma, Žižka, Svěnčík, Popelka

Střídali: Macák, Duží, Gašman, Drozd, Nohel, Tříska, Botur

Branky: 65. Svenčík, 73. Tříska T., 75. Žižka (pen.)

Hodnocení trenéra:
V pátek jsme odehráli své první mistrovské utkání, ve kterém nás čekal favorit soutěže, Václavovice.
Do utkání jsme nevstoupili moc dobře, soupeři jsme dovolili několik standardních situací kolem naší branky, které  dokázal využít a vsítil nám 2 góly, poté jsme soupeře zatlačili my, vytvořili si i šance, kdy jsme nastřelili tyč a břevno, avšak kýžená kontaktní branka z toho nevzešla.
Druhý poločas pro nás začal nejhůře jak mohl, po 2 minutách hry byla odpískaná penalta proti nám, kterou soupeř proměnil. Poté co jsme inkasovali na 0:4, už to s námi vypadalo opravdu špatně, naštěstí jsme se vzchopili a opět začali hrát. Snížili jsme na 1:4, ale soupeř ihned ze standardní situace zvýšil na 1:5. Ke konci utkání se nám podařilo ještě korigovat výsledek 2 brankami na konečných 3:5, tři body si tak odvezl soupeř.