Branky: Kontra 4, Konečný, Lhotský

Sestava: Šipula – Tříska A., Žižka, Plachta, Václavík – Černý J., Duží, Konečný, Lhotský, Kontra – Adámek

Střídali: Hudeček, Drozd J., Baláž, Tylšar P.

Hodnocení trenéra Adámka:

Vstup do nové sezóny nám vyšel nad očekávání. V sobotu jsme v horkém počasí hostovali na hřišti Polanky. Bez čtyř klíčových hráčů Macáka (přeřazen do A mužstva), Gašmana (dovolená), T. Třísky (zdravotní důvody) a Tylšara V. (zdravotní důvody) jsme odehráli kvalitní utkání, a to zejména díky kolektivnímu výkonu a střelecky potentního Martina Kontry, autora 4 branek. Přesto lze konstatovat, že výsledek neodpovídá rozložení sil na hřišti. Domácí byli vyrovnaným soupeřem. My jsme však do puntíku plnili to, co jsme v přípravě cvičili, tzn. kompaktnost obranného systému, kombinovanou s rychlým protiútokem. Už v 16. minutě jsme šli do vedení po krásné střele zpoza šestnáctky. Autorem branky byl Konečný. Obrana pracovala výtečně, Polanka se dostala maximálně do dvou šancí, které zlikvidoval v pohodě chytající Šipula. Naše sebevědomí rostlo a ve 28. minutě započal svůj koncert Kontra, který právě z jednoho z našich protiútoku obstřelil brankáře domácích. Ve 34. minutě už to bylo 0:3, opět díky Martinovi, který šikovně zatočil rohový kop až do brány.

Po přestávce se Polanka pokusila ještě se zápasem něco udělat, ale po čas celého utkání narážela na naši zformovanou obranu. Definitivně utkání zlomil opět M. Kontra, který si naběhl před prázdnou branku a lehce v 52. minutě zavěsil. Jde ke cti domácím, že i za tohoto stavu nesložili zbraně, stále útočili, bohužel však bez efektivity, a to především díky dobré hře našich kluků. V 72. minutě se zrodila pátá branka, využili jsme už několikátý brejk a po nedorozumění domácího obránce s brankářem se opět prosadil Kontra, který zvýšil na 5:0. Až v 88. minutě byli domácí odměněni za svou snahu, a dosáhli tak alespoň čestného úspěchu v podobě branky. Ovšem poslední slovo v zápase měl Lhotský, který v úniku sám na gólmana Polanky nezaváhal a v 89. minutě přidal šestou branku.

Celou loňskou sezónu jsme měli problémy s obranou, díky zlepšené tréninkové docházce a svým vlastním výkonem kluci myslím poznali, že touto cestou bychom se mohli vydat třeba i za lepším umístěním než v minulé sezóně.