Sestava: Šipula – Baláž, Černý, Drozd, Duží – Macák, Plachta, Polakovič, Popelka – Surma, Tříska T.

Střídali: Tylšar P., Tylšar V., Zsigrai, Žižka, Adámek, Hudeček, Kontra

Branky: 2., 16. a 22 Tříska T.

Hodnocení trenéra Ondřeje Adámka:

Do prvního utkání sezóny jsme vstoupili aktivně, hra v první polovině byla z obou stran velmi svižná, avšak naše mužstvo bylo tím, které bylo na míči jistější a iniciovalo většinu útočných akcí, i proto jsme první branku vstřelili právě my, ve druhé minutě se prosadil Tomáš Tříska, který se v první půli dokázal prosadit ještě dvakrát a dosáhl tak hattricku a v podstatě tak již rozhodl zápas v prvním poločase.

Ve druhé půli jsme hráli poněkud pasivněji a hru spíše kontrolovali, domácí tým se snažil o zkorigování výsledku, což se jim však i díky skvěle chytajícímu Šipulovi, který dokonce chytl domácím penaltu, nepovedlo. V závěru utkání se mužstvo Michálkovic nechávalo trochu unést svými emocemi a dokonce dohrávalo pouze v devíti lidech, poté co obdrželo hned dvě červené karty, naše hráče to bohudík nerozhodilo a kluci si tak v závěru v poklidu dokráčeli k prvním třem bodům v této sezóně. Své hráče mohu pouze pochválit za jejich přístup k utkání.

Zároveň bych chtěl tímto oslovit všechny fanoušky, aby nás příští víkend přišli podpořit na první domácí duel s Hlubinou B, který se odehraje v neděli 25.8. v 10:30.