Sestava: Šipula – Gašman, Tylšar, Svěnčík, Duží, Bandy, Surma, Žižka, Zsigrai, Drozd, Kontra

Střídali: Dražina, Popelka, Baláž, Uher, Házi, Botur

Branky: 34. Surma, 79. Drozd

Hodnocení trenéra:

V neděli jsme doma nastoupili na dost těžkém terénu proti hráčům z Koblova. Od začátku zápasu jsme diktovali hru a byli silní na míči, kdy jsme soupeře takřka k ničemu nepustili. V úvodní půlhodině jsme mohli vést už o 3 branky, ale nebyli jsme v koncovce dost důrazní. Klid na kopačky nám přinesl až Surma, který ukazuje, že to v noze pořad má a z 20 metrů nás poslal krásnou střelou do vedení. V druhém poločase jsme trochu změnili rozestavení, ale i přesto jsme pokračovali v zahazování jedné šance za druhou. Až 10 minut před koncem jsme udeřili podruhé, když se trefil rychlonohý Drozd, který uklidil míč do brány na konečných 2:0.

Všechny kluky je potřeba pochválit za nasazení a bojovnost, jsem hrdý na svůj tým, když vidím, jak se každým tréninkem a zápasem posouvají dále.

Na závěr bych chtěl poděkovat hospůdce Meteor, která nám po zápase připravila skvělé pohoštění.