Velká Polom – Vratimov B 4:3 (2:0)

Branky: 2 Svěnčík , Gašman

ČK: Gašman

Hodnocení trenéra:

Do dnešního utkání jsme vstoupili velice aktivně a v prvních minutách jsme si vytvořili  hned několik situací, které by s větším důrazem klidně mohli skončit brankou. Poté se soupeř pomalu oklepal a začal se postupně dostávat do hry. Hrál se pohledný útočný fotbal, bohužel pro nás však Polom využila hned dvě přečíslení a dostala se do poločasového vedení 2:0. O poločase jsem kluky uklidňoval tím, že ještě není po zápase a když dáme brzy kontaktní gól, můžeme klidně utkání otočit ve svůj prospěch, protože herně jsme byli Polomi vyrovnaným soupeřem.

V druhém poločase se má slova naplnila, po jednom z rohů dotlačil míč do branky Gašman a snížil tak na 2:1. Za dalších 10 minut už bylo vyrovnáno kdy po velké hrubce doklepaval do prázdné branky Svěnčík. Bohužel pro nás neudržel autor první branky emoce a po dvou žlutých kartách šel do sprch, a tak místo našeho tlaku, kdy jsme soupeře měli na lopatkách, jsme se stáhli a bránili výsledek. V 78.minutě jsme ale přece jenom šli do vedení poté co i s trochu štěstí skóroval Svěnčík.

Závěr však patřil domácím, do našeho vápna lítal jeden centr za druhým a bylo tak pouze otázkou času kdy inkasujeme, v posledních 10. minutách tak skóroval hned dvakrát a otočil utkání zpět ve svůj prospěch. V závěru jsme si vytvořili ještě pár šancí, ale postupně selhali jak Žižka, Tylšar, tak Svěnčík.

Chci všem klukům poděkovat za neskutečnou bojovnost a srdíčko, které tam dneska nechali. Za stavu 2:0 otočit výsledek na 2:3 venku, a ještě v deseti, si zaslouží respekt. Je to obrovská škoda, ale sezóna je dlouhá a my boj o první místo stále nevzdaváme.