Sestava: Šipula – Macák, Tříska T., Žižka, Duží – Václavík, Hudeček, Gašman, Popelka, Adámek, Nohel

Střídali: Bandy, Lhotský, Jurczyk, Dražina, Tříska A.

Branky: 15. Žižka, 17. Popelka, 48. a 50. Bandy, 72. Tříska T.

ČK: 62. Gašman

Hodnocení trenéra Adámka:

Další zápas jsme odehráli v Dolní Lhotce, kde jsme však nedokázali vyhrát, a to ani přesto, že jsme vstřelili pět branek.V prvním poločase jsme soupeři darovali hned tři góly jen našimi vlastními chybami a nakonec bylo poločasové skóre 5:2. Do druhé půle jsme už nastoupili se zlepšeným výkonem a do 50. minuty se nám podařilo vstřelit dva góly, což nás hodně zvedlo a nadechovali jsme se i k vyrovnání, to se nám však nepodařilo a v 60. minutě po faulu v šestnáctce rozhodčí nařídil již druhý pokutový kop. Soupeř penaltu proměnil a zvýšil vedení na 6:4 a my navíc přišli o Gašmana, který neudržel nervy a nechal se zbytečně vyloučit,  takže jsme dohrávali zbytek utkání v početní nevýhodě, vyloučení nás ale nezlomilo, nýbrž jsme začali o to více bojovat a dokázali jsme ještě snížit na konečných 6:5. Za druhý poločas bych chtěl kluky pochválit, že to nevzdali a bojovali i v oslabení. Do dalších zápasů musíme zapracovat na obranné hře celého týmu.