Sestava: Šipula – Popelka, Bandy, Dražina, Macák – Kontra, Tříska, Žižka, Adámek, Duží – Hudeček

Střídali: Tylšar V., Surma, Drozd, Černý, Tylšar P., Baláž

ČK: 31. Šipula

Hodnocení trenéra Svěnčíka:

Po sérii tří porážek jsme chtěli doma konečně zase bodovat a to, že k nám přijel soupeř, který zatím vyhrál všechna svá utkání a soutěž suverénně vede, nás nemohlo nijak rozhodit. V téhle soutěži může porazit každý každého, a tak jsme do utkání vstupovali plní odhodlání. Z kraje utkání jsme hráli trochu zataženě s tím ,že budeme vyrážet do rychlých brejků, soupeř sice byl lepší na míči a kontroloval hru, jenže za půl hodiny hry si nedokázal vytvořit žádnou šanci, naopak byli jsme to my, kdo mohl jít do vedení, Tomáš Tříska sám před brankářem loboval, avšak pouze nad branku hostujících brankáře. Zlom utkání nastal v 32. minutě, kdy náš brankář hasil propad v obraně a nevybíravým způsobem zastavil hostujícího hráče, jenž utíkal zcela osamocen na naši bránu, rozhodčímu nezbylo nic jiného než vytáhnout červenou kartu, a my byli nuceni do branky postavit hráče z pole. Soupeř po chvíli toto oslabení potrestal třemi góly během pěti minut, což zápas víceméně rozhodlo. Druhý poločas se už takřka dohrával a soupeř ještě v samém závěru navýšil skóre na konečných 0:4. Jedná se již i naši čtvrtou prohru v řadě a je třeba si říct, že situace už je docela vážná, kluci musí pochopit, že je třeba ze sebe vydat více než doposud a ukázat větší hlad po vítězství.