Vratimov B – Darkovice 7:6

Branky: Tříska A, Svěnčík 3, Tříska T, Macák, Adámek O.

V sobotu odehrálo naše béčko poslední utkání v rámci zimního turnaje proti celku Darkovic. Jednalo se o přímý souboj o vítěze celého turnaje a tomu také odpovídalo nasazení hráčů obou mužstev. Střelecké hody načal Aleš Tříska, který nás svým gólem poslal na začátku utkání poslal do vedení 1:0. Soupeř však záhy srovnal krok a přetahovaná o vítězství tak mohla začít. Oba týmy si byly navzájem vyrovnaným soupeřem. Darkovice již vedly o dva góly, když k nástupu zavelel Marek Svěnčík a dal mužstvu impuls na který jsme dlouho čekali. Svým hattrickem v utkání pomohl dorovnat skóre a o závěrečnou tečku, která rozhodla utkání v náš prospěch, se postaral Ondřej Adámek. Celé mužstvo ukázalo, že v těžké chvílí dokáže držet při sobě a přepnout na nejvyšší obrátky, což by mohlo být příslibem do nadcházejícího mistrovského utkání a celé jarní soutěže.

Zimní turnaj ukázal naše silné stránky ale i slabiny. Stále dostáváme mnoho gólů po standartních situacích. Trenér I. Adámek však měl možnost vyzkoušet si jednotlivé hráče na různých postech, a také herní systém který bychom chtěli praktikovat i v jarní části sezóny.

První mistrovské utkání odehrajeme na umělé trávě ve Vratimově proti celku Rychvaldu, a to již tuto neděli 25.3.2018 od 10:30 h.