Sestava: Šipula – Tylšar, Surma, Macák, Drozd – Tříska, Černý, Žižka, Duží, Václavík – Hudeček

Střídali: Gašman, Popelka, Adámek, Nohel, Kontra, Bandy, Ryška

Branky: Duží, Drozd

Hodnocení trenéra Svěnčíka:

V dnešním utkání jsme přivítali Polanku B, bohužel nám počasí nepřálo, a tak jsme toto utkání byli nuceni odehrát na naší UT. Před utkáním jsme si však ještě museli vyříkat pár věci z minulého utkání, ve kterém jsme inkasovali hned šestkrát.

Zpět tedy k samotnému utkání, nastoupili jsme v rozestavení 3-4-3 a chtěli jsme byt aktivní směrem dopředu a diktovat tempo hry. To se nám bohužel dařilo pouze prvních 20 minut, během kterých jsme se dvakrát dostali do vedení 1:0 a posléze 2:1 . Po půl hodině hry soupeř vyrovnal svým důrazem před brankou a minutu na to potrestal naši špatnou rozehrávku, a dostal se tak do vedení 2:3. V druhém poločase jsem celou dobu tahali za kratší konec a soupeř nás předčil jak v práci s míčem, tak v důrazu v osobních soubojích. My jsme se prakticky už nedostali k ničemu a byl to soupeř který navýšil skóre na konečných 2:4.

Nezbývá nic jiného než se vrátit nohama na zem, po prvních dvou kolech, ve kterých jsme dvakrát vyhráli, přišly nyní hned dvě porážky, které nám ukázaly, že máme ještě velké mezery, a to ve všech herních činnostech. Je třeba zase začít makat a poctivě trénovat, tak jako tomu bylo na začátku sezóny. Kluci si musí uvědomit, že výhry samy nepřijdou.