Vratimov B – Velká Polom 0:3 (0:1)

Sestava: Zsirgai – Bandy, Surma, Hudeček, Baláž – Tříska, Černý, Žižka, Adámek – Duží, Dražina

Střídali: Václavík, Nohel, Tylšar, Drozd, Kontra, Popelka

Hodnocení trenéra Svěnčíka:

Po sérii 5 porážek jsme chtěli konečně urvat nějaké body, ale bohužel se nám to dnes opět nepodařilo. Do utkání jsme dnes nastoupili bez brankáře, a tak musel nastoupit hráč z pole. Jedná se o docela kuriózní situaci, jelikož v týmu máme hned tři golmany, ale ani jeden z nich nebyl k dispozici. Tímto bych chtěl Martina Zsigraie pochválit za to, že se ujmul těžké pozice a zápas zvládl. Zpět ale k samotnému zápasu, do utkání jsme vstoupili docela nervózně a už po 15 minutách jsme vyrobili zbytečnou ztrátou ve středu hřiště a za ruční brzdu musel zatáhnout Bandy, což vyústilo v penaltu, soupeř však tuto velkou šanci promarnil a to nás trošku nakoplo, před přestávkou jsme si však dali smolného vlastence a tak skončila první půle 0:1.  Po přestávce jsme prvních 10 minut soupeře nepustili za půlku a byl to Tříska, který v jasné šanci mohl vyrovnat na 1:1, bohužel neproměnil a chvíli na to přišel trest, soupeř se prosadil z rohu. Soupeř se do konce utkání prosadil ještě jednou, a tak utkání dospělo ke konečnému výsledku 0:3. Jedná se již o třetí utkání v řadě, ve kterém jsme nevstřelili ani branku, a tak jsme si po dnešním zápase společně sedli a za zavřenými dveřmi jsme si vyříkali, co vše je třeba změnit a udělat proto, aby se dostavily výsledky.
Doufám, že to kluky namotivuje a přes týden poradně zamakáme a v sobotu dovezeme konečně 3 body.