Václavovice – FC Vratimov B 6:0 (2:0)

Sestava: Šipula – Tylšar V., Surma, Macák, Drozd – Tříska, Černý, Žižka, Duží – Václavík (53. Dražina), Kontra (46. Baláž)

Hodnocení trenéra Ondřeje Adámka:

V sobotu jsme zavítali do Václavovic, které jsou nováčkem v naší soutěži. Tým Václavovic sestoupil z 1. B. třídy do naší soutěže, a je tak velkým aspirantem na postup zpět, to se taky ukázalo v zápase, šlo vidět, že Václavovice jsou zkušené mužstvo, které nás jednoznačně přehrálo. Po celkem vyrovnaném začátku, ve kterém obě mužstva měla několik slibných šancí se v 15. minutě prosadili domácí a po chvíli přidali i druhý gól, čímž se dostali do herní pohody.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že se pokusíme něco s výsledkem udělat, ale to se nám nepodařilo a během 20 minut jsme inkasovali ještě dvakrát. Tým domácích pote již kontroloval hru a nepustil nás k žádné šanci, kterou bychom mohli výsledek korigovat, naopak ještě přidal další dvě branky. Na vině výsledku bylo bezpochyby i to, že nám v sestavě chyběli dva klíčoví hráči. Doufám, že se z tohoto utkání poučíme a k dalším utkáním budeme přistupovat zodpovědněji.