Sestava: Štromp (52. Czedron) – Tříska (Osvěčík M.), Hrdý, Babič, Piskoř – Brezula, Tomšů, Stuchlík (76. Stáník), Pešek (76. Ledvina) – Osvěčík V. – Michalčák

ČK:
85. Brezula

Hodnocení trenéra Racka:

Zápas dvou poločasů jsme nezvládli,

Do utkání s favorizovanou Stonavou jsme vstoupili výborně, soustředili jsme se jen na svůj výkon a vypracovávali jsme si pěkné akce, bohužel nás však opět nepodržela koncovka. Michalčák nás sice poslal do vedení, ale potom spálil další šance. Měla se proměnit hlavně ta, kdy šel sám na brankáře. Vedle střílel i Osvěčík a několik dalších závarů jsme také nedotlačili do branky. Do šaten se tím pádem šlo za stavu 1:0, bohužel do druhého poločasu jsme vstoupili zakřiknutě a zkušený tým Stonavy to ihned vycítil a přitlačil nás. Najednou jsme byli všude pozdě a nic se nám nedařilo, vyvrcholilo to zraněním Štrompa v 52. minutě, kterého v bráně nahradil Czedron, který měl velmi těžkou úlohu naskočit do rozjetého vlaku. Zranění nás ještě více utlumilo a Stonava začala střílet branky, při gólech však bylo jedno kdo vlastně stojí v brance, jednalo se buď o vyložené šance nebo o krásnou střelu. V závěru ještě dostal Brezula naprosto zbytečně červenou kartu a bude nám opět chybět pár zápasů. Z tohoto utkání je třeba se ponaučit a hodit ho rychle za hlavu.