Anglický týden jsme zakončili remízou se Šumperkem

FC Vratimov – FK Šumperk 2:2 (2:1)

Branky: 17. a 33. Šindler – 19. Strnad (pen.), 81. Nízký

ŽK: 54. Schmutz, 56. Šeba, 57. Klejnot, 82. Barták – 24. Horký, 53. Strnad, 56. Antl, 61. Sroka

Vratimov: Müller – Schmutz (65. Kavan), Bajzath, Novotný, Klejnot – Šeba, Duda, Roháček (79. Máša), Wojatschke (79. Barták), Chlopek (65. Maršál) – Šindler (76. Trmal)

Šumperk: Kreizl – Sroka (86. Slatinský), Ostrovka, Smrž, Šidlík (89. Minář), Skalský (73. Morong), Linet, Horký, Nízký, Strnad, Antl

Komentář trenéra: Čekalo nás poslední utkání v anglickém týdnu, který jsme chtěli završit třetí výhrou, ale to se bohužel nepovedlo a za bod musíme být, vzhledem k průběhu, rádi. První poločas byl z obou stran takový opatrný a moc se toho nedělo až do první branky Šindyho. Hned z následné rozehrávky jsme však udělali poněkud nešťastnou penaltu a dovolili tak soupeři lehce srovnat. Do konce poločasu se pak hrálo hodně nahoru, dolů, z čehož pramenili šance. My jsme měli na konci poločasu ještě dvě šance, které kdybychom dokázali proměnit, tak bychom nejspíš rozhodli o osudu utkání, bohužel nepovedlo se. V druhé půli už se na nás podepisoval cely týden. Fyzicky šlo vidět, že toho máme už plné zuby a hra bez míče nám jich brala ještě více. Ve výsledku soupeř naprosto zaslouženě srovnal a body se tak rozdělili rovnoměrně.

📸 Celá fotogalerie zde