Baník Albrechtice – FC Vratimov 2:1 (2:0)

Sestava: Štromp – Jašek, Babič, Pešek – Osvěčík V., Tomšů (85. Hrdý)- Brezula, Osvěčík, Piskoř – Trmal (73. Racko), Krejčiřík (46. Hottek)

Branky: 60. Osvěčík V.

Ani ve druhém zápase jsme si nepřipsali body.

Hodnocení trenéra:

Bohužel ani ve druhém kole jsme nedokázali získat ani bod. Do Albrechtic jsme jeli se hrou na tři obránce a dva útočníky, chtěli jsme hrát hodně ofenzivně. Bohužel nám to vůbec nešlo, v útoku jsme nepodrželi balony a nestíhali jsme na krajích hřiště. S postupem času začalo být jasné, že tento systém jsme nezvolili dobře. Poločas jsme prohráli 2:0 a snad kromě gólovky z konce poločasu, kdy Krejčiřík netrefil branku z malého vápna, jsme nevystřelili na branku. Druhý poločas byl úplně o něčem jiném, změnili jsme rozestavení a na hrot přišel navrátilec Jakub Hottek. Najednou jsme v útoku dokázali podržet balon a byli i o něco lepším týmem. Domácí měli ještě velké šance z brejků, ale nás podržel Štromp. Nám se nepodařilo víc než snížit, zásluhou nového kapitána V. Osvěčíka. Bohužel po dvou kolech jsme bez bodu, v příštím kole však přivítáme Staré Město a budeme chtít konečně zvítězit.