Z horké půdy Oldřišova vezeme tři body!

SK MORAVAN OLDŘIŠOV – FC VRATIMOV 1:3 (0:1)

SESTAVA: Muller – Cempírek (46. Slota), Bajzath, Zbavitel, Indra – Benc (61. Vojtek), Duda, Smilowski, Ferenc – Roháček (87. Racko), Teplý

BRANKY: 90. Bořucký (pen.) – 18. Smilowski, 46. Benc, 53. Teplý

KOMENTÁŘ TRENÉRA: Do Oldřišova jsme jeli s jistým respektem, zejména protože domácí měli na jaře na svém hřišti stoprocentní bilanci a my se navíc v týdnu potýkali s marodkou, takže jsme věděli, že nás nebude čekat nic jednoduchého. Myslím si však, že jsme dokázali potvrdit naši stále se zlepšující formu, jak z hlediska výkonu, tak i výsledkově. Do utkáni jsme vstoupili dobře, hráli jsme v bloku, ale zároveň jsme chtěli být nebezpeční, což se nám dařilo a dokázali jsme vstřelit první branku utkání, když se po nedorozumění domácí obrany dostal k míči Smilda a zkušeně ho uklidil za záda golmana. Chvíli na to jsme měli další velkou šanci, kdy se Roháček ocitl sám před brankařem, ale bohužel neproměnil. Ve zbytku první půle se probudili i domácí a začali nás trochu zlobit svými brejky a nakopávanými míči. V těchto chvílích nás však bohudík podržel golman Muller. Do kabin jsme tak šli za stavu 0:1.

Úvod druhého dějství snad ani nemohl být lepší, hned po rozehrávce jsme zvýšili na 0:2, když jsme soupeře ani nepustili k míči a po krásné kolmici Dudy se prosadil Benc. Vzápětí přidal třetí branku Teplý a my tak směřovali k dalšímu vítězství, a to i protože jsme i nadále kontrolovali hru a nepouštěli soupeře do žádných šancí a nebýt té trochu zbytečné penalty v nastavení, tak jsme si odvezli i čisté konto. Na naše zákroky v pokutovém území si však musíme dát trochu pozor, neboť se jednalo o druhou penaltu v posledních dvou utkáních. Tyto tři body z Oldřišova považuji za hodně cenné a myslím, že jsou i takovou vzpruhou do posledních kol. Nyní nás čeká doma Dolní Benešov a my budeme dělat vše proto, abychom si udrželi vítěznou šňůru i nadále.