Přípravné utkání s Jeseníkem n. O. jsme dokázali otočit a zvítězit!

?⚪️ PŘÍPRAVA | V předposledním přípravném utkání jsme si spravili chuť po výsledkově nepovedené středě a s účastníkem 1. B třídy jsme si nakonec poradili poměrem 6:4.

FC VRATIMOV – TJ SLAVOJ JESENÍK N. O. 6:4

? SESTAVA: Sýkora – Murín, Slota, Bajzath, Cempírek -Smilowski, Roháček – Brezula, Jurik, Indra -Teplý

⚽️ BRANKY: Teplý 2, Indra 2, Roháček, Jurik

? KOMENTÁŘ TRENÉRA: Před zápasem jsme v si v kabině říkali, abychom se snažili vyvarovat individuálním chybám, jakých jsme se dopouštěli v minulém zápase s Bohumínem, bohužel se nám to opět nedařilo a poměrně brzo jsme prohrávali 0:2. Ještě do přestávky snížil z průniku po křídle Indra a stanovil tak poločasové skóre 1:2.

Druhý poločas byl z naší strany už herně lepší, ačkoliv chyb jsme se nevyvarovali ani tentokrát a inkasovali další dvě branky. Naštěstí hosté nebyli jediným týmem, kterému to v utkání střílelo a zásluhou dvou branek Teplého, branky Jurika, Roháčka a Indry jsme výsledek otočili a utkání dotáhli do vítězného konce.

Utkání nám ukázalo, že se stále dopouštíme individuálních chyb, které by nás v sezóně mohly stát cenné body. Nyní máme posledních čtrnáct dní na to, abychom zapracovali na jejich odstranění a připravili se na první jarní kolo.