Lučina – FC Vratimov 3:3 (0:1)

Sestava: Štromp – Piskoř, Babič, Hrdý, Tříska – M. Osvěčík (72. Racko), V. Osvěčík, Tomšů (45. Tomšů), Pešek – Ledvina (85. Krejčířík), Michalčák

Branky: 15. Michalčák, 59. Ledvina, 75. Hrdý

Hodnocení trenéra Racka:

V Lučině nás čekalo nádherně připravené hřiště, všichni jsme se těšili, jak si zahrajeme fotbal, a že si to užijeme. Všechno se vyvíjelo podle našich představ, dostali jsme se do vedení, když se hlavou prosadil Michalčák, byli jsme jasně lepší a jen několik špatně odmávaných ofsajdů nás připravilo o další gólové šance. Lučina se spoléhala jen na standardní situace, které se pískali hodně často, prakticky po každém pádu domácích hráčů. Poločas však i přesto skončil vedením 0:1. Druhou půli jsme začali katastrofálně a hned po minutě jsme dostali na 1:1, někteří hráči byli asi ještě hlavou v šatně, aby bylo ještě hůře, opět se předvedl pan pomezní, který prvně odmával ofsajd, aby si to posléze rozmyslel, a to v momentě, kdy míč zapadl za tyčku, domácí se tak ujali vedení. Během dvou minut jsme dokázali vyrovnat, když na zadní tyčce vypálil pod břevno Ledvina. Bohužel jsme díky našemu našemu nedůrazu museli výsledek dotahovat ještě jednou. Od inkasované branky jsme šli do rizika a hráli jen na tři obránce, a byl to právě Hrdý, který se vysunul z obrany do útoku a srovnal na 3:3. Do konce utkání jsme mohli ještě rozhodnout o výhře, ale Michalčák neprostřelil brankaře, když na něj postupoval sám. Poté se neprosadil ani Ledvina z dorážky a nakonec Hrdý, kterého krásně uvolnil Michalčák, nepřekonal brankáře z nějakých 7 metrů. Utkání tedy skončilo stejně jako v minulé sezoně a mělo i spoustu společného, ať už výkon rozhodčích, průběh utkání nebo nakonec i závěr. Dneska každopádně musím kluky pochválit. Makali jeden za druhého a podali výborný týmový výkon, když se museli vypořádat i se spoustou věcí okolo, které jsou v Lučině běžné.