Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Béčko jede z Koblova s prázdnou

Koblov : Vratimov B 1:0 (0:0)

Sestava: Ryška - Konečný, Tylšar V., Plachta, Gašman -Tříska A., Adámek, Žižka, Černý - Drozd J., Svěnčík
Náhr.: Drozd R., Lhotský

ŽK: Žižka, Drozd, Svěnčík

Komentář:

Vyrovnaný zápas, který rozhodla jedna chyba při pokrytí hlavičkujícího hráče u standardní situace. V Koblově jsme sehráli zdánlivě remízové utkání. Iniciativa se střídala v obou poločasech rovnoměrně u obou týmů. Domácí byli malinko lepší v prvním poločase, my zase po přestávce. Rozhodly neproměněné šance. Fotbalovosti zápas na obou stranách moc nenabídl, a i proto nás tato jedna obdržená branka v 68. minutě mrzí dvojnásob. Všichni naši hráči zapadli do šedého průměru, až na jednoho. Byl to první celý zápas gólmana Květoše Ryšky, který rozhodně svými zákroky pomohl našemu mužstvu. Doufám, že bude takhle dále pokračovat.

Náš výkon se pokusíme napravit v neděli, kdy hostíme Markvartovice v 10.30 hodin.