Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

Béčko jede z Koblova s prázdnou

Koblov : Vratimov B 1:0 (0:0)

Sestava: Ryška - Konečný, Tylšar V., Plachta, Gašman -Tříska A., Adámek, Žižka, Černý - Drozd J., Svěnčík
Náhr.: Drozd R., Lhotský

ŽK: Žižka, Drozd, Svěnčík

Komentář:

Vyrovnaný zápas, který rozhodla jedna chyba při pokrytí hlavičkujícího hráče u standardní situace. V Koblově jsme sehráli zdánlivě remízové utkání. Iniciativa se střídala v obou poločasech rovnoměrně u obou týmů. Domácí byli malinko lepší v prvním poločase, my zase po přestávce. Rozhodly neproměněné šance. Fotbalovosti zápas na obou stranách moc nenabídl, a i proto nás tato jedna obdržená branka v 68. minutě mrzí dvojnásob. Všichni naši hráči zapadli do šedého průměru, až na jednoho. Byl to první celý zápas gólmana Květoše Ryšky, který rozhodně svými zákroky pomohl našemu mužstvu. Doufám, že bude takhle dále pokračovat.

Náš výkon se pokusíme napravit v neděli, kdy hostíme Markvartovice v 10.30 hodin.