V pátek 7.9.2018 za krásného slunečného počasí odehrála naše starší přípravka utkání na domácím hřišti s kluky z Václavovic. Naši kluci od samého začátku převyšovali soupeře a svým přístupem k úvodu utkání si tak vybudovali slušný náskok. Poločas utkání jsme tak jednoznačně ovládli v poměru 6:2. Kluci z Václavovic, i když výsledek tomu tolik nenapovídá, nám nedali druhou půli nic zadarmo. Začali dotahovat a jednu dobu jsme vedli už jen o dvě branky. Závěr jsme si ale pohlídali a utkání dotáhli do vítězného konce v poměru 10:5. Díky všem divákům, kteří přišli podpořit své malé fotbalisty.

Sestava Vratimova: J. Kavulok, V. Čerňanský, O. Frič, J. Jurča, P. Czene, J. Piekař, D. Šebesta, A. Omeiri, B. Kostrzewa, J. Kupka