Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

Mladší žáci v týdnu vyhráli dvakrát shodně 7:4

Ve čtvrtek 6.9.2018 se odehrálo utkání našich mladších žáků v Michálkovicích. Na pěkně připraveném hřišti se hrálo ze začátku velmi vyrovnané utkání. Soupeř hrál důrazně a kluci z Vratimova se pomalu rozkoukávali. Proto poločas  utkání vyzněl pro domácí v poměru 3:2. Druhá polovina byla o něčem jiném. Velmi rychle jsme vyrovnali a kluci přidali na důrazu, což znamenalo otočení utkání v náš prospěch. V zápase jsme tak soupeři odskočili o čtyři branky a soupeř toto utkání pak už jen v závěru kosmeticky upravil na konečných 4:7. Děkujeme rodičům, kteří přivezli na toto utkání naše kluky a podpořili je svými hlasivkami.

Sestava Vratimova: K. Drobiš, J. Duda, M. Duda, J. Nagelský, M. Nesnadný, J. Piekař, M. Cander, R. Dvořák, J. Sedláček, J. Kavulok, P. Czene

Mladší žáci vyhráli! I když padali trakaře

Dnes 8.9.2018 ráno v 10:00 se odehrálo ve Vratimově na umělé trávě za velmi deštivého počasí pohledné utkání. Naši mladí fotbalisté se dnes museli vypořádat nejen s nepřízní počasí ale také s velmi kvalitním soupeřem a v neposlední řadě s únavou. Většina našich kluků odehrála třetí zápas ve třech dnech za sebou. Utkání bylo velmi vyrovnané. Spousta pohledných kombinací a krásných branek nás zahřívala. Poločas jsme vyhráli v poměru 2:1 a celé utkání jsme ovládli v poměru 7:4. Velké poděkování patří všem našim klukům za předvedenou hru a za vítězně zvládnutá všechna tři utkání ve třech dnech. Rádi bychom Vás pozvali na příští zápas našich mladých nadějí, které se odehraje na hřišti Odry Petřkovice v úterý 11.9.2018 v 16:00 hodin. Doufáme, že zde prodlouží svou vítěznou sérii.

Sestava Vratimova: K. Drobiš, J. Duda, M. Duda, J. Nagelský, M. Nesnadný, J. Piekař, M. Cander, R. Dvořák, J. Sedláček, P. Czene, J. Kavulok