Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Mladší žáci v týdnu vyhráli dvakrát shodně 7:4

Ve čtvrtek 6.9.2018 se odehrálo utkání našich mladších žáků v Michálkovicích. Na pěkně připraveném hřišti se hrálo ze začátku velmi vyrovnané utkání. Soupeř hrál důrazně a kluci z Vratimova se pomalu rozkoukávali. Proto poločas  utkání vyzněl pro domácí v poměru 3:2. Druhá polovina byla o něčem jiném. Velmi rychle jsme vyrovnali a kluci přidali na důrazu, což znamenalo otočení utkání v náš prospěch. V zápase jsme tak soupeři odskočili o čtyři branky a soupeř toto utkání pak už jen v závěru kosmeticky upravil na konečných 4:7. Děkujeme rodičům, kteří přivezli na toto utkání naše kluky a podpořili je svými hlasivkami.

Sestava Vratimova: K. Drobiš, J. Duda, M. Duda, J. Nagelský, M. Nesnadný, J. Piekař, M. Cander, R. Dvořák, J. Sedláček, J. Kavulok, P. Czene

Mladší žáci vyhráli! I když padali trakaře

Dnes 8.9.2018 ráno v 10:00 se odehrálo ve Vratimově na umělé trávě za velmi deštivého počasí pohledné utkání. Naši mladí fotbalisté se dnes museli vypořádat nejen s nepřízní počasí ale také s velmi kvalitním soupeřem a v neposlední řadě s únavou. Většina našich kluků odehrála třetí zápas ve třech dnech za sebou. Utkání bylo velmi vyrovnané. Spousta pohledných kombinací a krásných branek nás zahřívala. Poločas jsme vyhráli v poměru 2:1 a celé utkání jsme ovládli v poměru 7:4. Velké poděkování patří všem našim klukům za předvedenou hru a za vítězně zvládnutá všechna tři utkání ve třech dnech. Rádi bychom Vás pozvali na příští zápas našich mladých nadějí, které se odehraje na hřišti Odry Petřkovice v úterý 11.9.2018 v 16:00 hodin. Doufáme, že zde prodlouží svou vítěznou sérii.

Sestava Vratimova: K. Drobiš, J. Duda, M. Duda, J. Nagelský, M. Nesnadný, J. Piekař, M. Cander, R. Dvořák, J. Sedláček, P. Czene, J. Kavulok