Vratimov B 1:4 Rychvald

Branky: 9. Macák

Sestava: Šipula, Bandy, Žižka, Tříska T., Pešek R., Macák, Konečný, Kontra, Pešek D., Gašman, Adámek

Náhradníci: Raška, Tříska A., Hudeček, Duží, Drozd, Parwa

V neděli sehrálo naše B družstvo první mistrovský zápas jarní části. Po vítězství v zimním turnaji jsme byli plni optimismu, který však nebyl zcela na místě. Naše mužstvo nezačalo, jako už tradičně příliš koncentrovaně, a dovolilo soupeři ujmout se vedení hned na začátku zápasu. Hvězdička naděje vysvitla v 9.minutě po vyrovnání Kuby Macáka, avšak to bylo z naší strany ohledně gólů vše. První poločas byl v režii hráčů soupeře, a tak se šlo do kabin za stavu 1:3.

Po výměně stran naše mužstvo hru sice vyrovnalo, ale další gól v naší síti psychice kluků příliš nepomohl. Tlak jsme si dokázali vytvořit a udržet až do konce utkání, avšak branku se nám vstřelit už nepodařilo. Objektivně je třeba pochválit hru soupeře, který svými útoky hrozil více než jsme očekávali. Začali jsme porážkou, není však třeba věšet hlavu, neboť již v neděli 1.4.2018 od 15:30 se představíme na hřišti Hošťálkovic, kde se budeme rvát o další body do tabulky.