Souboj o záchranu skončil bez branek

FC Vratimov 0:0 FK Český Těšín Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, R. Pešek – Uherčík (46. Bandy), J. Pešek, Osvěčík (60. Tříska T.), Brezula (79. Klimsza) – Dawid – Racko Vratimov Více »

V sobotu nastoupíme proti Těšínu

Již tuto sobotu se můžete těšit na důležitý souboj Vratimova s Českým Těšínem, ve kterém by se domácí tým mohl zase o krůček přiblížit záchraně v soutěži. Utkání se odehraje 21.04. v Více »

V Dětmarovicích jsme na body nedosáhli

SK Dětmarovice 5:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Klimsza, Michalčák, Pohludka, R. Pešek – Brezula (84. Stuchlík), J. Pešek, Osvěčík (71. Bandy), Dawid – Racko, Svěnčík Branky: 58. J. Pešek ČK: 67. Více »

V důležitém utkání s Orlovou si Vratimov připsal tři body

FC Vratimov 3:1 FK Slavia Orlová Sestava: Juras – Stuchlík, Pohludka, Michalčák, Pešek R. (91. Hudeček) – Dawid (84. Klimsza), Pešek J., Osvěčík, Brezula (68. Svěnčík) – Racko (90. Žižka), Bandy (61. Více »

Z Břidličné body nevezeme

TJ Břidličná 2:1 FC Vratimov Sestava: Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Pešek Radim, Dawid, Pešek Jiří, Osvěčík, Brezula (65. Stuchlík) – Racko (46. Uherčík), Svěnčík Branky: 94. Pešek R. ČK: 74. Více »

 

Rozhovor s Františkem Jaškem

Po prvním zápase v rámci jarní části soutěže jsme vyzpovídali nového člena týmu, Františka Jaška, který se velkou měrou zapříčinil o udržené čisté konto a konečnou výhru 3:0 s Krnovem.

1. Je za námi první jarní kolo, můžeš nám trochu přiblížit utkání s Krnovem?
František: „Myslím si, že zápas se odehrával v solidním tempu, hrálo se tak říkajíc nahoru dolu. Dlouho jsme čekali na start sezóny a od začátku zápasu šlo vidět, že chceme hrát aktivně a urvat ty potřebné tři body. Celkově se domnívám, že jsme byli na míči jistějším týmem a společně s naší bojovností jsme dokázali uhrát kýžený výsledek.“
2. Domníváš se, že jsi spolu s novými posilami zapadl do týmu?
František: „Určitě, o tom nemám sebemenší pochyby, kolektiv ve Vratimově je skvěly. Za sebe můžu říct, že jsem spokojen, jak se spoluhráči, tak se vším okolo klubu, podmínky jsou super, jenom doufám, že budeme pokračovat i nadále v nastoleném režimu.“
3. Mohl by jsi nám prozradit jaké máš koníčky, čím se odreaguješ od fotbalu, jaké je tvé oblíbené jídlo a jaká hudba se ti líbí?
František: „Abych řekl pravdu, tak nejraději odpočívám aktivně, nejčastěji si zajdu zaběhat nebo do posilovny, kde alespoň můžu spálit veškeré kalorie z nezdravého jídla, kterým se stravuji ze všeho nejraději. Mezi mé nejoblíbenější patří například Hamburgery, špagety, guláš. Co se týče hudby, tak mám nejraději asi hip-hop.“
4. Jaká je vůbec tvá civilní profese?
František: „Já se věnuji podnikání ve stavebním oboru, což mi vlastně vyhovuje tím, že nejsem vázán pracovní dobou a dokáži tak bez problému skloubit práci s fotbalem“

Frantovi děkujeme za poskytnutí rozhovoru, a přejeme mu spoustu dalších skvělých výsledků.