Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

Rozhovor s Františkem Jaškem

Po prvním zápase v rámci jarní části soutěže jsme vyzpovídali nového člena týmu, Františka Jaška, který se velkou měrou zapříčinil o udržené čisté konto a konečnou výhru 3:0 s Krnovem.

1. Je za námi první jarní kolo, můžeš nám trochu přiblížit utkání s Krnovem?
František: „Myslím si, že zápas se odehrával v solidním tempu, hrálo se tak říkajíc nahoru dolu. Dlouho jsme čekali na start sezóny a od začátku zápasu šlo vidět, že chceme hrát aktivně a urvat ty potřebné tři body. Celkově se domnívám, že jsme byli na míči jistějším týmem a společně s naší bojovností jsme dokázali uhrát kýžený výsledek.“
2. Domníváš se, že jsi spolu s novými posilami zapadl do týmu?
František: „Určitě, o tom nemám sebemenší pochyby, kolektiv ve Vratimově je skvěly. Za sebe můžu říct, že jsem spokojen, jak se spoluhráči, tak se vším okolo klubu, podmínky jsou super, jenom doufám, že budeme pokračovat i nadále v nastoleném režimu.“
3. Mohl by jsi nám prozradit jaké máš koníčky, čím se odreaguješ od fotbalu, jaké je tvé oblíbené jídlo a jaká hudba se ti líbí?
František: „Abych řekl pravdu, tak nejraději odpočívám aktivně, nejčastěji si zajdu zaběhat nebo do posilovny, kde alespoň můžu spálit veškeré kalorie z nezdravého jídla, kterým se stravuji ze všeho nejraději. Mezi mé nejoblíbenější patří například Hamburgery, špagety, guláš. Co se týče hudby, tak mám nejraději asi hip-hop.“
4. Jaká je vůbec tvá civilní profese?
František: „Já se věnuji podnikání ve stavebním oboru, což mi vlastně vyhovuje tím, že nejsem vázán pracovní dobou a dokáži tak bez problému skloubit práci s fotbalem“

Frantovi děkujeme za poskytnutí rozhovoru, a přejeme mu spoustu dalších skvělých výsledků.