Divizní Havířov byl nad naše síly

V dohrávce třetího kola FC Vratimov – MFK Havířov bylo k vidění především hodně branek, ale také hned několik povedených akcí, které však golem neskončili, na obou stranách. Domácí borci namlsaní víkendovou Více »

Cenný skalp Čeladné v přípravě

Cenné vítezství v přípravě, Ve čtvrtém kole zimního turnaje domácí celek narazil na Čeladnou a od začátku to byl především kvapík domácích hráčů. Jejich nasazení, presink či pěkné fotbalové akce dělali soupeři Více »

Turnaj dnes pokračoval 4. kolem

Další sobota, další kolo Zimního turnaje. Během zimních měsíců je toto spojení téměř nerozlučitelné, a tak dnešním dnem pokračovaly tuhé boje o prvenství v turnaji. 4. kolo nám nabídlo velmi kvalitní podívanou Více »

A mužstvo se vrátilo ze soustředění

První únorový víkend se nesl v duchu tvrdé dřiny na soustředění v Beskydech. Naše A mužstvo zde absolvovalo krátké kondiční soustředění, které mělo za úkol připravit tým, zejména po fyzické stránce, na Více »

Marek Svěnčík nejen o soustředění

Kapitán Radim Pešek nebyl jediným hráčem, jež byl ihned po soustředění vyzpovídán. K rozhovoru jsme si pozvali také vyhlášeného kanonýra Marka Svěnčíka. 1. Jaké máš pocity z právě ukončeného zimního soustředění? Marek: Více »

Dalším zpovídaným hráčem byl kapitán Radim Pešek

Po příjezdu ze soustředění byl vyzpovídán další hráč, tentokrát se stal naší obětí kapitán mužstva a dlouholetá opora FC Vratimov Radim Pešek. 1. Myslíš si jako kapitán týmu, že právě ukončené soustředění Více »

 

B tým pouze remizoval se Slovanem

Vratimov B : Slovan Ostrava 3:3 (1:2)

Sestava: Šipula, Raška, Žižka, Pešek, Parwa, Tříska A., Bandy, Macák, Hudeček, Tylšar, Tříska T.

Branky: 2 Tříska A, Tříska T.

Komentář trenéra Adámka: „Ve druhém kole zimního turnaje nám vybral los kvalitnějšího soupeře než v kole minulém a aspiranta na celkové vítězství Slovan Ostrava. Bohužel jsme se sešli v malém počtu hráčů, takže jsme nemohli vyzkoušet určité varianty pro souboj v jarní části naší ligy. Od začátku jsme se snažili především dobře bránit a hrozit z rychlých protiútoků, i přesto, že hosté byli více na míči. První branku jsme inkasovali z rohového kopu ve 20.minutě. I my jsme vzápětí dali branku ze standartní situace, a to ve 27. minutě. Tomáš Tříska tak po centru Robina Bandyho dokázal rychle odpovědět a udržet naše naděje na dobrý výsledek. Do přestávky se ale opět soupeř dostal do vedení, když jsme neubránili centr z levé strany a po hlavičce jednoho z protihráčů se tak Slovan mohl radovat podruhé. I po přestávce jsme pokračovali v zodpovědném bránění a dokonce jsme dokázali otočit vývoj utkání na naší stranu, a to po dvou krásných brankách Aleše Třísky v 55. a 70. minutě. Poté se však hosté znovu vrhli do útoku a vytvořili si hned několik standardních situací, které však zůstaly nevyužity. V 80. minutě však nakonec Slovan zaslouženě vyrovnal a stanovil tak konečný stav 3:3. I přes promrhaný náskok v druhém dějství jsme s remízou spokojeni a můžeme tento výsledek považovat za úspěšný.“

Ve středu „B“ mužstvo odjiždí na soustředění a hned po návratu,v neděli 18.2.2018 od 14:00 sehraje další zápas, tentokráte proti Janovicím.