Vratimov B : Slovan Ostrava 3:3 (1:2)

Sestava: Šipula, Raška, Žižka, Pešek, Parwa, Tříska A., Bandy, Macák, Hudeček, Tylšar, Tříska T.

Branky: 2 Tříska A, Tříska T.

Komentář trenéra Adámka: „Ve druhém kole zimního turnaje nám vybral los kvalitnějšího soupeře než v kole minulém a aspiranta na celkové vítězství Slovan Ostrava. Bohužel jsme se sešli v malém počtu hráčů, takže jsme nemohli vyzkoušet určité varianty pro souboj v jarní části naší ligy. Od začátku jsme se snažili především dobře bránit a hrozit z rychlých protiútoků, i přesto, že hosté byli více na míči. První branku jsme inkasovali z rohového kopu ve 20.minutě. I my jsme vzápětí dali branku ze standartní situace, a to ve 27. minutě. Tomáš Tříska tak po centru Robina Bandyho dokázal rychle odpovědět a udržet naše naděje na dobrý výsledek. Do přestávky se ale opět soupeř dostal do vedení, když jsme neubránili centr z levé strany a po hlavičce jednoho z protihráčů se tak Slovan mohl radovat podruhé. I po přestávce jsme pokračovali v zodpovědném bránění a dokonce jsme dokázali otočit vývoj utkání na naší stranu, a to po dvou krásných brankách Aleše Třísky v 55. a 70. minutě. Poté se však hosté znovu vrhli do útoku a vytvořili si hned několik standardních situací, které však zůstaly nevyužity. V 80. minutě však nakonec Slovan zaslouženě vyrovnal a stanovil tak konečný stav 3:3. I přes promrhaný náskok v druhém dějství jsme s remízou spokojeni a můžeme tento výsledek považovat za úspěšný.“

Ve středu „B“ mužstvo odjiždí na soustředění a hned po návratu,v neděli 18.2.2018 od 14:00 sehraje další zápas, tentokráte proti Janovicím.