Divizní Havířov byl nad naše síly

V dohrávce třetího kola FC Vratimov – MFK Havířov bylo k vidění především hodně branek, ale také hned několik povedených akcí, které však golem neskončili, na obou stranách. Domácí borci namlsaní víkendovou Více »

Cenný skalp Čeladné v přípravě

Cenné vítezství v přípravě, Ve čtvrtém kole zimního turnaje domácí celek narazil na Čeladnou a od začátku to byl především kvapík domácích hráčů. Jejich nasazení, presink či pěkné fotbalové akce dělali soupeři Více »

Turnaj dnes pokračoval 4. kolem

Další sobota, další kolo Zimního turnaje. Během zimních měsíců je toto spojení téměř nerozlučitelné, a tak dnešním dnem pokračovaly tuhé boje o prvenství v turnaji. 4. kolo nám nabídlo velmi kvalitní podívanou Více »

A mužstvo se vrátilo ze soustředění

První únorový víkend se nesl v duchu tvrdé dřiny na soustředění v Beskydech. Naše A mužstvo zde absolvovalo krátké kondiční soustředění, které mělo za úkol připravit tým, zejména po fyzické stránce, na Více »

Marek Svěnčík nejen o soustředění

Kapitán Radim Pešek nebyl jediným hráčem, jež byl ihned po soustředění vyzpovídán. K rozhovoru jsme si pozvali také vyhlášeného kanonýra Marka Svěnčíka. 1. Jaké máš pocity z právě ukončeného zimního soustředění? Marek: Více »

Dalším zpovídaným hráčem byl kapitán Radim Pešek

Po příjezdu ze soustředění byl vyzpovídán další hráč, tentokrát se stal naší obětí kapitán mužstva a dlouholetá opora FC Vratimov Radim Pešek. 1. Myslíš si jako kapitán týmu, že právě ukončené soustředění Více »

 

Cenný skalp Čeladné v přípravě

Cenné vítezství v přípravě,

Ve čtvrtém kole zimního turnaje domácí celek narazil na Čeladnou a od začátku to byl především kvapík domácích hráčů. Jejich nasazení, presink či pěkné fotbalové akce dělali soupeři velké problémy, a tak se „šlo do kabin“, po brankách Brezuly a Jiřího Peška, za stavu 2:0 pro domácí. Rozdíl ve skoré mohl být klidně i vyšší, ale domácí snajpr Bandy neměl v tomto utkaní střelecky klid a nechal tak hned několikrát vyniknout hostujícího gólmana.

Ve druhé půli už se hra vyrovnala, a to i díky prostřídaní hráčů v domácí sestavě. Hráči Čeladné začali být agresivnější a byla z nich cítit touha utkaní otočit. To se jim malém podařilo, když dvě minuty před koncem dokázali dokonce stav utkání vyrovnat, naneštěstí pro ně si však poslední slovo uzmul pro sebe kanonýr Svěnčík, který po lahůdkové přihrávce Bandyho vystřelil Vratimovským cennou výhru v konečném poměru 3:2.

Výsledek není třeba přeceňovat, stále se pouze jedná o přípravné utkání na boj o záchranu, avšak kluky je třeba pochválit zejména za přístup k utkaní a za chuť ukázat že není na místě je v Krajském přeboru odepisovat.

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Stuchlík – Dawid, Jirka Pešek, Radim Pešek, Brezula – Osvěčík, Bandy. Střídali Klimsza, Uherčík, Svěnčík a David Pešek.