Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Cenný skalp Čeladné v přípravě

Cenné vítezství v přípravě,

Ve čtvrtém kole zimního turnaje domácí celek narazil na Čeladnou a od začátku to byl především kvapík domácích hráčů. Jejich nasazení, presink či pěkné fotbalové akce dělali soupeři velké problémy, a tak se „šlo do kabin“, po brankách Brezuly a Jiřího Peška, za stavu 2:0 pro domácí. Rozdíl ve skoré mohl být klidně i vyšší, ale domácí snajpr Bandy neměl v tomto utkaní střelecky klid a nechal tak hned několikrát vyniknout hostujícího gólmana.

Ve druhé půli už se hra vyrovnala, a to i díky prostřídaní hráčů v domácí sestavě. Hráči Čeladné začali být agresivnější a byla z nich cítit touha utkaní otočit. To se jim malém podařilo, když dvě minuty před koncem dokázali dokonce stav utkání vyrovnat, naneštěstí pro ně si však poslední slovo uzmul pro sebe kanonýr Svěnčík, který po lahůdkové přihrávce Bandyho vystřelil Vratimovským cennou výhru v konečném poměru 3:2.

Výsledek není třeba přeceňovat, stále se pouze jedná o přípravné utkání na boj o záchranu, avšak kluky je třeba pochválit zejména za přístup k utkaní a za chuť ukázat že není na místě je v Krajském přeboru odepisovat.

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Stuchlík – Dawid, Jirka Pešek, Radim Pešek, Brezula – Osvěčík, Bandy. Střídali Klimsza, Uherčík, Svěnčík a David Pešek.