Podzim jsme zakončili smolnou prohrou v Bystřici

Bystřice 3:2 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek (67. Stuchlík), Michalčák (85. Štromp), Harbáček, Kašuba – Macák, Pešek R. (81. Tříska A.), Osvěčík V., Trmal, Bandy (73. Osvěčík M.), Brezula (77. Ledvina) Více »

Pozvánka na vyvrcholení podzimu v Bystřici

Dovolujeme si pozvat všechny fanoušky vratimovského fotbalu na poslední podzimní utkání, které se odehraje v Bystřici, a to v neděli 4. 11. ve 14:00. Pro všechny zájemce jsme připravili možnost odcestovat k tomuto velmi Více »

I přes kvalitní podívanou nepřineslo utkání s Orlovou žádnou branku

FC Vratimov 0:0 Slavia Orlová Sestava: Juras – Stuchlík, Harbáček, Michalčák, Jašek – Pešek R., Macák, Osvěčík V., Brezula (84. Ledvina), Bandy (75. Osvěčík M.), Trmal (88. Štromp) Hodnocení trenéra Peška R.: Více »

 

Cenný skalp Čeladné v přípravě

Cenné vítezství v přípravě,

Ve čtvrtém kole zimního turnaje domácí celek narazil na Čeladnou a od začátku to byl především kvapík domácích hráčů. Jejich nasazení, presink či pěkné fotbalové akce dělali soupeři velké problémy, a tak se „šlo do kabin“, po brankách Brezuly a Jiřího Peška, za stavu 2:0 pro domácí. Rozdíl ve skoré mohl být klidně i vyšší, ale domácí snajpr Bandy neměl v tomto utkaní střelecky klid a nechal tak hned několikrát vyniknout hostujícího gólmana.

Ve druhé půli už se hra vyrovnala, a to i díky prostřídaní hráčů v domácí sestavě. Hráči Čeladné začali být agresivnější a byla z nich cítit touha utkaní otočit. To se jim malém podařilo, když dvě minuty před koncem dokázali dokonce stav utkání vyrovnat, naneštěstí pro ně si však poslední slovo uzmul pro sebe kanonýr Svěnčík, který po lahůdkové přihrávce Bandyho vystřelil Vratimovským cennou výhru v konečném poměru 3:2.

Výsledek není třeba přeceňovat, stále se pouze jedná o přípravné utkání na boj o záchranu, avšak kluky je třeba pochválit zejména za přístup k utkaní a za chuť ukázat že není na místě je v Krajském přeboru odepisovat.

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Stuchlík – Dawid, Jirka Pešek, Radim Pešek, Brezula – Osvěčík, Bandy. Střídali Klimsza, Uherčík, Svěnčík a David Pešek.