Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

U11 se zúčastnila halového turnaje v Hlučíně

V neděli 21.01.2018 se naši svěřenci z přípravky U11 zúčastnili halového turnaje v Hlučíně.
Turnaje se kromě našeho mužstva zúčastnili týmy: pořádající Polanky, Vítkovic, Řepišť, Kylešovic a dvou týmů Ostravy Jih.

Po vánoční pauze chvíli trvalo než se kluci zahřejí a turnaj tak začali trochu pomaleji dvěma remízami s Ostravou Jih a Řepištěmi v lokálním derby. Poté následovali herně i výsledkově dvě nejpovedenější utkání, ve kterých jsme porazili Kylešovice a Ostravu Jih 2, v těchto zápasech jsme se mohli přesvědčit o tom, že kluci fotbal i přes prázdniny nezapomněli. Poslední dvě utkání už bohužel vítězná nebyla, když nad naše síly byli nejprve hráči Vítkovic, a také pořádající Polanky.

V konečném pořadí jsme se tak umístili na 4 místě.

FC Vratimov reprezentovali: Kavulok, Drobiš, Duda, Nagelský, Nesnadný, Czene, Piekař a Čerňanský. Za předvedené výkony patří klukům velké díky od trenéru Piekaře s Kavulokem.