Divizní Havířov byl nad naše síly

V dohrávce třetího kola FC Vratimov – MFK Havířov bylo k vidění především hodně branek, ale také hned několik povedených akcí, které však golem neskončili, na obou stranách. Domácí borci namlsaní víkendovou Více »

Cenný skalp Čeladné v přípravě

Cenné vítezství v přípravě, Ve čtvrtém kole zimního turnaje domácí celek narazil na Čeladnou a od začátku to byl především kvapík domácích hráčů. Jejich nasazení, presink či pěkné fotbalové akce dělali soupeři Více »

Turnaj dnes pokračoval 4. kolem

Další sobota, další kolo Zimního turnaje. Během zimních měsíců je toto spojení téměř nerozlučitelné, a tak dnešním dnem pokračovaly tuhé boje o prvenství v turnaji. 4. kolo nám nabídlo velmi kvalitní podívanou Více »

A mužstvo se vrátilo ze soustředění

První únorový víkend se nesl v duchu tvrdé dřiny na soustředění v Beskydech. Naše A mužstvo zde absolvovalo krátké kondiční soustředění, které mělo za úkol připravit tým, zejména po fyzické stránce, na Více »

Marek Svěnčík nejen o soustředění

Kapitán Radim Pešek nebyl jediným hráčem, jež byl ihned po soustředění vyzpovídán. K rozhovoru jsme si pozvali také vyhlášeného kanonýra Marka Svěnčíka. 1. Jaké máš pocity z právě ukončeného zimního soustředění? Marek: Více »

Dalším zpovídaným hráčem byl kapitán Radim Pešek

Po příjezdu ze soustředění byl vyzpovídán další hráč, tentokrát se stal naší obětí kapitán mužstva a dlouholetá opora FC Vratimov Radim Pešek. 1. Myslíš si jako kapitán týmu, že právě ukončené soustředění Více »

 

Přestřelka s Polankou skončila smírně

Minulé kolo jsme o bod v poslední minutě přišli, nyní ho získali.

FC VRATIMOV – SK POLANKA 3:3

První poločas se neodvíjel podle našich představ. Hosté byli lepší a vypracovali si zaslouženě dvougólový náskok, když se prosadili po standardních situacích.

Ve druhé části jsme očividně přidali a podařilo se nám skóre srovnat. V 51. minutě snížil Marek Svěnčík a v 65. minutě se prosadil Radim Pešek. Hosté navíc hráli od 55. minuty v deseti, protože se po druhé žluté nechal vyloučit Šindler, takže jsme měli zaděláno na skvělý obrat. Jenže fotbalisté Polanky udeřili i v oslabení, když se potřetí prosadili ze standardky. Štěstí se tentokrát přiklonilo na naši stranu. V Českém Těšíně jsme v poslední minutě inkasovali, ale teď nám bod zajistil Vojta Osvěčík.

Branky: 51. Svěnčík, 65. Pešek R., 90. Osvěčík