Do nové sezóny s novým trenérským duem

U „A” mužstva dochází po konci sezóny a sestupu zpět do 1.A třídy ke změně na trenérských postech. Lavičku opouští, jak hlavní trenér Jiří Hořínek, tak i jeho asistent Vladan Pražák. Nadcházející Více »

Se sezónou jsme se rozloučili debaklem

FC Vratimov 4:9 FC Heřmanice Sestava: Černý – Stuchlík, Pešek R. (65. Pešek D.), Pohludka, Kašuba – Brezula (40. Jašek), Osvěčík, Racko, Pešek J., Dawid – Bandy Branky: 60. Dawid, 80. Pohludka, Více »

Z Frenštátu odjíždíme s bodem

SK Beskyd Frenštát 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Pohludka, R. Pešek, Kašuba – Brezula, J. Pešek, Racko, Dawid (87. D. Pešek) – Bandy, Svěnčík (33. Osvěčík) Branky: 20. Brezula Remíza Více »

Utkání s Šenovem nám vůbec nevyšlo

FC Vratimov 1:3 SK Šenov Sestava: Juras – Jašek (82. Stuchlík), Pešek R., Michalčák, Kašuba – Uherčík (50. Brezula), Pešek J., Osvěčík, Dawid – Bandy (63. Racko), Svěnčík Branky: 45. Uherčík Domácí Více »

Utkání s Polomí skončilo nerozhodně

FC Vratimov 1:1 SC Pustá Polom Sestava: Juras – Stuchlík, Michalčák, Pohludka, Dawid – Brezula, Pešek J., Racko, Pešek R. – Bandy, Svěnčík Branky: 15. Pohludka Domácí utkaní jsme do vítězného konce Více »

 

Přestřelka s Polankou skončila smírně

Minulé kolo jsme o bod v poslední minutě přišli, nyní ho získali.

FC VRATIMOV – SK POLANKA 3:3

První poločas se neodvíjel podle našich představ. Hosté byli lepší a vypracovali si zaslouženě dvougólový náskok, když se prosadili po standardních situacích.

Ve druhé části jsme očividně přidali a podařilo se nám skóre srovnat. V 51. minutě snížil Marek Svěnčík a v 65. minutě se prosadil Radim Pešek. Hosté navíc hráli od 55. minuty v deseti, protože se po druhé žluté nechal vyloučit Šindler, takže jsme měli zaděláno na skvělý obrat. Jenže fotbalisté Polanky udeřili i v oslabení, když se potřetí prosadili ze standardky. Štěstí se tentokrát přiklonilo na naši stranu. V Českém Těšíně jsme v poslední minutě inkasovali, ale teď nám bod zajistil Vojta Osvěčík.

Branky: 51. Svěnčík, 65. Pešek R., 90. Osvěčík