Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

Přestřelka s Polankou skončila smírně

Minulé kolo jsme o bod v poslední minutě přišli, nyní ho získali.

FC VRATIMOV – SK POLANKA 3:3

První poločas se neodvíjel podle našich představ. Hosté byli lepší a vypracovali si zaslouženě dvougólový náskok, když se prosadili po standardních situacích.

Ve druhé části jsme očividně přidali a podařilo se nám skóre srovnat. V 51. minutě snížil Marek Svěnčík a v 65. minutě se prosadil Radim Pešek. Hosté navíc hráli od 55. minuty v deseti, protože se po druhé žluté nechal vyloučit Šindler, takže jsme měli zaděláno na skvělý obrat. Jenže fotbalisté Polanky udeřili i v oslabení, když se potřetí prosadili ze standardky. Štěstí se tentokrát přiklonilo na naši stranu. V Českém Těšíně jsme v poslední minutě inkasovali, ale teď nám bod zajistil Vojta Osvěčík.

Branky: 51. Svěnčík, 65. Pešek R., 90. Osvěčík