Výhrou se kluci z U9 naladili na sobotní domácí turnaj

Kluci z mladší přípravky mají za sebou první ostré utkání v Městské soutěži. Na domácím hřišti jsme totiž hostili stejně staré hráče Staré Bělé a Vratimovští se radovali z vysoké výhry 11:1. „A to musím ještě říct, že nám chyběla šestice zkušených hráčů, jako Winkler, Sládek, Míka, Potočiar, Šebesta a Mach,“ zdůraznil trenér týmu Daniel Švrček. „Příležitost jsme tak dali dalším hráčům. První čtveřice ve složení Czene, Grobař, Žvak a Haft se starala hlavně o góly v síti soupeře, zbývající kluci Fojt, Šupina, Přibil, Korman a Glabazňa odvedli velmi bojovný výkon,“ chválil Švrček. „Hlavně Tomáš Šupina zahrál výborně v obraně, takže Marek Farnik v brance už neměl tolik práce. Vlastně pustil za svá záda jen jeden míč. Doufám, že si kluci nějaké ty góly schovali i na domácí sobotní turnaj,“ přeje si vratimovský kouč.

FC VRATIMOV U9 – TJ SOKOL STARÁ BĚLÁ U9   11:1 (5:0)
Vratimov: Farník – Czene, Grobař, Žvak, Haft, Fojt, Korman, Přibil, Šupina, Glabazňa. Trenér: Daniel Švrček.
St. Bělá: Beran – Gelnar, Hejneš, Jozek, Kováč, Kubeša, Lukáš, Matěj, Obrusník, Ostrožný, Strouhal, Štěpán, Štýber. Trenér: Pavel Moravec.

 

🏆  V SOBOTU PŘIJĎTE KLUKY POVZBUDIT

V sobotu 16. dubna se v našem areálu (na umělé trávě) koná fotbalový turnaj pro kategorii U9. První zápasy startují v 9.00 hodin, konec by měl být kolem 13.00 hodiny. A kdo že do Vratimova v sobotu dorazí? Můžeme se těšit na souboje s FK Fotbal Třinec, MFK Karviná, MFK Vítkovice, MFK Havířov, FC Ostrava-Jih, FC Hlučín, FK SK Polanka a samozřejmě nemůžou chybět ani kluci z FC Vratimov.