Vratimovská předpřípravka znovu v akci

Poslední halový turnaj letošního roku má vratimovská předpřípravka již za sebou. Na turnaji kluci a jedna dívka poměřili síly s týmy jako Akademie Baníku Ostrava, FC Kozlovice „G“, 1.FC Poruba „F“ a „G“, SK Brušperk, FK Bolatice a FC Příbor. „Na turnaj byli nominováni hráči, kteří vlastně ještě na žádné takové akce nebyli. A to z důvodu buď zdravotních, nebo karantény. Samozřejmě, že se děti ničeho nebály a pustily se do hry se vší silou a vervou. Jde vidět, že turnaj všechny bavil a radost z každého vstřeleného gólu byla znát. Velké díky patří rodičům, kteří své ratolesti podporovali po celý turnaj a šlo to poznat, když jedna maminka oslavovala i těsnou střelu vedle branky,“ pousmál se trenér týmu Lukáš Duda. „Takté patří díky hráčům, kteří se na hřišti vyštavili do posledních sil,“ dodal Duda.

Vratimovští benjamínci odehráli turnaj v této sestavě: Robin Mika, Antonín Šamulák, Filip Rogowski, Nina Gambalová, Matyáš Gerlich a Tobiáš Sušil.

„Poslední trénink máme v pátek 17. prosince, kdy mí svěřenci poměří síly proti rodičům a ukončí letošní rok doufejme vítězně,“ přeje si kouč Lukáš Duda.

FOTOGALERIE Z TURNAJE

VIDEO Z TURNAJE