Ve středu hraje áčko v Uničově

Z posledních šesti odehraných zápasů získali naši třetiligoví A muži pouhé tři body za výhru nad Rosicemi. Věřme, že tuto nelichotivou bilanci prolomíme už ve středu, kdy se na Hané předehrává kompletní 34. kolo.

UNIČOV V MINULÉM KOLE

HANÁCI NEZVLÁDLI OSLABENÍ

Hned v první minutě se do zajímavé šance dostali domácí, jejich zakončení však bylo nepřesné. Poté se odehrával boj ve středu hřiště. V 18. minutě nařídil rozhodčí Drozdy penaltu pro domácí, kterou bez problému proměnil Ambrozek. Hostující tým poté převzal iniciativu a vypracoval si několik gólových příležitostí, žádná však neskončila za zády brankáře Uvízla. Na konci poločasu se do dvou šancí dostali také domácí, žádnou ale neproměnili.

Ve druhém poločase ráz zápasu z velké části určila červená karta, kterou viděl Koutný za faul na Robina Demetera. Velké Meziříčí poté domácí tým zatlačilo, muselo si však dávat pozor na nebezpečné protiútoky domácích. V 79. minutě přišla vyrovnávající branka od Plichty na 1:1. Stejný hráč pak o chvíli později dokonal obrat na 1:2. V 85. minutě pojistil vítězství svojí přesnou hlavičkou Šuta a hosté se tak mohli radovat z venkovního vítězství 1:3.

SK UNIČOV – FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ 1:3 (1:0)
Branky: 17. Ambrozek z pk – 79. a 80. Plichta, 84. Šuta. Rozhodčí: Drozdy – Tomanec, Gasnárek. ŽK: Ambrozek – Komínek. ČK: 57. Koutný (U). Diváci: 165.
Uničov: Uvízl – Koutný, Vejvoda, Bala – Vybíral, Svoboda (88. Štaffa), Bača, Ambrozek, Sečkář (46. Můčka) – Komenda (57. Diblík), Krč. Trenér: Jiří Neček.
Vel. Meziříčí: Kolář – Pavlík (70. Bouček), Puža, P. Demeter, Šuta, Nedvěd (86. Vašíček), Plichta, R. Demeter, Komínek, Mucha Urbánek (59. Malata). Trenér: Jan Šimáček.

TROJICE ROZHODČÍCH

Vložené 34. kolo se kompletně odehraje ve středu 25. května s výkopem v 17.30 hodin. Náš duel v Uničově bude jako hlavní řídit Jiří Macrineanu z Bruntálu, kterému na pomezí budou pomáhat pánové Zdeněk Silný z Olomouce a Tomáš Řezníček ze Stařechovic. Svazovým delegátem tohoto střetnutí bude Vladimír Boček z Mostkovic.

PŘEHLED MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ NAŠEHO SOUPEŘE

SK Uničov: – FKM Vysoč. Jihlava 1:1 (Komenda), – Dolní Benešov 3:0 (Ambrozek 2, Komenda), – 1. SC Znojmo FK 4:1 (Ambrozek, Krč, Šidlík, Kamas), – Slovan Rosice 0:0, – Baník Ostrava B 1:3 (Komenda), – 1. FC Slovácko B 2:1 (Krč, Ambrozek z pk), – FC Vratimov 3:0 (Ambrozek 2 – 1 z pk, Svoboda), – Vikt. Otrokovice 0:0, – Uherský Brod 1:0 (Komenda), – Sigma Olomouc B 0:4, – FK Frýdek-Místek 3:0 kont., – SK HS Kroměříž 2:3 (Krč 2), – Velké Meziříčí 2:0 (Krč 2), – FC Hlučín 0:4, – FK Blansko 3:2 (Kamas, Můčka, Svoboda), – Fastav Zlín B 1:1 (Michalik), – SFK Nové Město n. Mor. 1:2 (Diblík), – FKM Vysoč. Jihlava 5:2 (Krč 2, Svoboda, Komenda, Bača), – 1.SC Znojmo FK 3:0 (Krč 2 – obě z pk, Diblík), – Slovan Rosice 2:0 (Drbal vl., Krč), – Baník Ostrava B 0:6, – 1.FC Slovácko B 1:1 (Krč), – Vikt. Otrokovice 2:1 (Ambrozek, Šidlík), – Uherský Brod 4:1 (Bala 2, Bača, Krč), – Sigma Olomouc B 1:2 (Krč), – FK Frýdek-Místek 2:2 (Komenda, Ambrozek z pk), – SK HS Kroměříž 1:1 (Vejvoda), – Velké Meziříčí 1:3 (Ambrozek z pk).

PODZIMNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

FC VRATIMOV – SK UNIČOV 0:3 (0:2) … více k zápasu ZDE
Branky: 24. Ambrozek, 38. Ambrozek z pk, 72. Svoboda. Rozhodčí: Bebenek – Dudek, Macrineanu. ŽK: Dziuba, Varadi, Klejnot, Hladík – Bača. Diváci: 203.
Vratimov: Sýkora – Varadi (82. Bzirský), Demianenko (46. Slota), Igbinoba, Hajnoš – Klejnot (71. J. Ptáček), Ožvolda (42. L. Kundrátek) – Hladík, Dziuba, Hruška (71. Baďura) – Teplý. Trenér: Filip Racko.
Uničov: Kalina – Diblík, Straňák, Koutný, Můčka – Bača (78. Dittmer), Svoboda, Ambrozek – Kamas (66. M. Vybíral), Komenda, Krč (85. Šidlík). Trenér: Dušan Žmolík.

KÁDR SOUPEŘE

Brankáři: Tomáš Uvízl (1986), Marek Kalina (1997), Jan Kvapil (2000).
Obránci: Václav Koutný (1991), Martin Diblík (1999), Jakub Můčka (1993), Jan Kvapil (2000), Roman Bala (1997), Roman Vejvoda (1981).
Záložníci: Jakub Svoboda (1999), Jan Ambrozek (1997), David Bača (1994), Vojtěch Kamas (1999), Michael Sečkář (1996).
Útočníci: Tomáš Komenda (1991), Martin Vybíral (2000), Aleš Krč (1990), Miloš Šidlík (2001), Jaromír Štaffa (1999).
Trenér: Jiří Neček, vedoucí mužstva: Lukáš Macek, trenér brankářů: Milan Schmidt, masér: Jaroslav Nerušil.