V Šenově vítězí C tým 4:2

Další z přípravných utkání před nadcházející sezonou odehráli muži C v Šenově. „První poločas jsme odehráli v dobrém tempu a dobře kombinovali. Soupeře jsme moc do šancí nepouštěli a sami jsme se dokázali dvakrát střelecky prosadit. Až ke konci první půle domácí snížili na rozdíl jediné branky, když využili chyby v defenzívě,“ řekl k první pětačtyřicetiminutovce trenér vratimovského C týmu Pavel Dražina.

Po změně stran si naši hráči vedení pohlídali a zaslouženě tak odjížděli ze Šenova s výhrou 4:2. „Zápas se hrál za stálého deště, takže druhá půle už nebyla tak pohledná, jako ta první. I tak jsme ale dokázali vstřelit další dva góly, domácí pak už jen korigovali na konečných 4:2 pro nás,“ dodal Dražina.

Také v dalším týdnu čeká na naše hráče přípravné utkání, tentokráte se představíme doma, a to v sobotu 7. srpna od 17.00 hodin, kdy budeme hostit tým Horních Bludovic. Fanoušci vratimovského fotbalu jsou tak srdečně zváni.

SK ŠENOV – FC VRATIMOV C 2:4 (1:2)
Branky: Kontra 2, A. Tříska, Popelka
Vratimov C: Botur – P. Tylšar, Lukeš, V. Tylšar, Piskoř, Kontra, A. Tříska, Stibor, Žižka, Gabriel, T. Tříska. Náhradníci: Svěnčík, Dražina, Házi, Ondračka, Popelka. Trenéři: Pavel Dražina a Marek Svěnčik.