18.11. 2017 Třebovice : Vratimov B  4 : 10 ( 3 : 2)

Branky:  3 Svěnčík, 2 Bandy, Brezula, Tříska T., Žižka, Macák, Adámek

Sestava: Šipula – Žižka, Konečný, Macák, Parwa – Hudeček, Bandy, Raška,
Brezula – TřískaT., Svěnčík

Náhr. Adámek, Tylšar

Komentář:

Poslední zápas podzimní sezóny se nám nadmíru vydařil hlavně díky
druhému poločasu. Před zápasem jsme věděli, že v případě výhry se před svého sobotního soupeře posuneme
v tabulce na 6. místo. Proto jsme v utkání začali aktivně a v počtu šancí domácí převyšovali. V 15.
minutě jsme se dostali do vedení po krásné přihrávce Marka Svěnčíka skóroval Lukáš Brezula. Za 9 minut ale bylo
srovnáno. Třebovicím vyšel protiútok díky pěkné kombinaci. Do vedení jsme se opět vrátili ve 30. minutě po totožné
akci, jenom si naši hráči role vyměnili, skóroval Marek Svěnčík. Do přestávky se ale znovu skóre otočilo, domácí
využili našich dvou chybiček v defenzívě a stanovili poločasový stav na 3 : 2.

O přestávce v kabině jsme si řekli, že se pokusíme zápas otočit, protože
jsme cítili, že jsme lepší mančaft. Vysunuli jsme naši hru, začali soupeře napadat a ten se dostával do problémů. V
53. minutě se krásně z hranice šestnáctky trefil Radek Žižka a srovnal stav. Pak přišla chvíle Robina Bandyho,
který v 57. a 59. minutě poslal Vratimov do dvoubrankového vedení. Domácí ještě jednou zápas zdramatizovali v 62.
minutě a snížili na 4 : 5 . Definitivní rozhodnutí přinesla 70. a 72.minuta, kdy Tomáš Tříska přeloboval
brankáře a znovu Marek Svěnčík navýšili naše vedení na 7 : 4. A to zdaleka nebylo všechno. Osmý gól přidal Kuba Macák
( 79.). Hattrick dokonal v 85. minutě Marek Svěnčík a konečné skóre stanovil v 88. minutě Ondřej Adámek , když
si naběhl na zpětnou přihrávku od Tomáše Třísky.

Konečné 6. místo našeho týmu po podzimní části je pro nás úspěchem. Jako
nováček soutěže jsme se tím ze začátku trošku prali, zvykali si na vyšší tempo, ale z posledních pěti zápasů
brali čtyři výhry a získaných 19 bodů je dobrým vkladem do jarní části soutěže.