Třetiligový celek zdobí nové dresy od Jomy

 

Celkem tři sady dresů sportovní značky JOMA dorazily před pár dny na klub, takže se třetiligoví fotbalisté mohou pochlubit fungl novými dresy, které zdobí loga všech našich partnerů. „Děkujeme všem partnerům klubu FC Vratimov, dále pak také předsedovi klubu Tomáši Klejnotovi a jeho fa Řezník Falut, předsedovi správní rady a majiteli společnosti HEFC.team Janu Lokajovi, jehož firma zajišťuje sportovní soustředění a zápasy po celém světě (mimo jiné k jeho klientům patří momentálně nejúspěšnější tým a obhájce českého mistrovského titulu SK Slavia Praha, zahraniční kluby a také i reprezentační výběry)“.

Joma je španělská průmyslová společnost, která se specializuje na výrobu sportovních oděvů a obuvi. Centrála společnosti se nachází v městečku Protillo de Toledo, nedaleko administrativního centra provinci Toledo. Společnost založil v roce 1965 Fructuoso Lopez. Joma začínala výrobu svého sortimentu s 8 zaměstnanci. Časem si Joma vybudovala reputaci spolehlivého výrobce vysokokvalitní fotbalové obuvi, fotbalových dresů, sportovní obuvi a oděvů na běžné nosení. V součastnosti je Joma nadnárodní společností s rozvětvenou sítí dceřinných společností v USA, Německu, Číně, Itálii, Mexiku, Hongkongu, Panamě a s rozběhnutou distribucí svých výrobků ve více jak 70 zemí. Joma vyrábí mužské, ženské a dětské sportovní oblečení a obuv pro fotbal, tenis, fitnes, lehkou atletiku a futsal.


V roce 2003, založil Armén Gevorg Avetisjan se svou sestrou ve Frýdku-Místku českou společnost MARLENKA international, s.r.o., která vyrábí medové dorty MARLENKA® podle staroarménské rodinné receptury. Společnost MARLENKA international s.r.o. je mladá, moderní a dynamicky se rozvíjející společnost, která od svého vzniku investuje do rozvoje a rozšiřování výrobních kapacit a zaměstnanosti.

E-shop s chytrými hodinkami a jejich příslušenstvím.

     

Provádíme zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů a rodinných domů, nebytových prostor, bytových jader a koupelen, výměny oken a zateplování fasád. Nabízíme zednické, malířské, elektroinstalatérské, vodoinstalatérské, topenářské, obkladačské a sádrokartonářské práce.

 

     

Naší hlavní myšlenkou a krédem je poskytnout zákazníkovi službu dle jeho potřeb a na míru.

Své podnikání jsme začali půjčováním osobních vozidel, posléze jsme přidali i auta dodávková. V roce 2002 jsme zrealizovali první expresní přepravy nákladů dodávkovými vozidly. Kvalita služeb a vozů se neustále zvyšovala, a to dle potřeb zákazníků. Tento trend trvá doposud. Již několik let splňujeme i ty nejnáročnější kritéria pro přepravu léků. Mezi naše portfolio zákazníků patří velké nadnárodní společnosti a korporace. Dle jejich požadavku vozíme zboží v teplotním režimu -30°C – +30°C, s teplotním záznamem a tištěným výstupem okamžitě na vykládce, trojí jištění topícího/chladícího systému atd. Těmito společnosti jsme úspěšně auditováni.

V roce 2007 se náš tým rozšířil o pracovníky celní deklarace, kteří se svými dlouholetými zkušenostmi z oboru, nyní více než 15 let, zpracovávají veškerá data našich zákazníků při vývozu a dovozu zboží mimo EU, ale také vedou Instrastat.

V naší autopůjčovně nabízíme moderní, luxusní, sportovní i užitkové vozy značky Škoda a Volkswagen. Pro nejnáročnější zákazníky nabízíme Audi A6, Mercedes Benz GL, Mercedes Benz V. Na speciální promo akce si klient může také zapůjčit Lamborghini Spyder nebo Porsche Carrera 911.

Věříme, že i Vás jsme oslovili a z naší nabídky si vyberete.

 

   

Jsme profesionálové, které sport naučil překonávat překážky, mít k životu pozitivní přístup a hlavně nespokojit se s málem. Usilujeme o to stát se týmem, který klientům poskytuje nejkvalitnější služby ze všech týmů naší firmy.

Tým mladých zkušených finančních poradců společnosti SMS finance, a.s. v čele se zemským ředitelem Petrem Bílkem. Naší filozofií je skloubit sport s naší prací a veřejně prospěšnou činností aneb #delejcotebavi. Sport nás inspiruje, chceme stát na stupních vítězů i u našich klientů.

Naší vizitkou je spokojený klient, kterému jsme pomohli vyřešit jeho finanční problémy a zabezpečit pro něj vše, co potřebuje – od pojištění přes investice, úvěry a konsolidace dluhové zátěže až po uspokojení potřeb firemní klientely.

 

Jsme jediné centrum specializující se na kryoterapii, v Ostravě. Nabízíme profesionální služby v oblastech celkové i lokální kryoterapie. Kombinací našich dlouholetých zkušeností, a špičkové technologie kterou používáme dosahujeme vynikajících výsledků a Vaší obrovské spokojenosti.

 

     

Firma KS GOLD vznikla na základě nápadu jednoho ze zakladatelů. Právě kvůli nápadu jsme se začátkem roku 2020 sešli a začali přemýšlet o tom, že by jsme si jednou chtěli otevřít kamennou prodejnu, která by se zabývala prodejem a nákupem zlatých šperků. Brali jsme to jako nápad, který nebude jednoduché zrealizovat a bude potřeba hodně úsilí. Po skoro dvou letech přemýšlení, vymýšlení plánu, reklam, hledání prostorů nebo nákupu všeho potřebného, co k této práci potřebujeme, jsme tady. Zatím ne jako pobočka, ale e-shop! Věříme, že si u nás najdete nejen pro sebe, ale také i pro Vaše drahé polovičky, děti nebo kohokoliv z rodiny krásný šperk a budete s naší službou nadmíru spokojení. Spokojený zákazník dělá spokojeného prodejce.

 

      

Akciová společnost DAV, a.s. vznikla v roce 1990. S kolektivem zkušených odborníků je naším cílem dle přání zákazníka poskytnout komplexní servis ve všech oblastech stavební činnosti od přípravných prací (poradenství, projektová dokumentace, projednávání na příslušných úřadech) až po vlastní realizaci stavby.

DEMOLICE A VÝSTAVBA – Naše akciová společnost je členěna na Výstavbu a Demolici. V současné době zaměstnáváme cca 100 vlastních pracovníků, dlouhodobě spolupracujeme s řadou ověřených subdodavatelů. Základní kapitál společnosti je 2.290.000,- Kč.

 

     

LM Garden je česká společnost, která se zabývá výrobou a zpracováním materiálů v kovovýrobě.

Nabízíme svým klientům kvalitní produkty, opatřené průmyslovým patentem ve špičkové kvalitě a za přijatelnou cenu. Pracujeme se špičkovými materiály a jsme schopni našim zákazníkům, dle jejich návrhu vyhotovit výkresovou dokumentaci a následně výrobek dostat do finální podoby k realizaci.

Snažíme se, aby Vaše zahrady získaly nový rozměr a toho díky Chytrým obrubníkům, žlabům a dalších výrobků můžeme dosáhnout. Chytré obrubníky mají jednu z velkých výhod, při realizaci není potřeba betonu a jiným spojovacím materiálům. Realizace je velmi rychlá, snadná a jsme schopni dosáhnout lepší cenové nabídky než konkurence.

Díky chytrým obrubníkům máte zcela nové a rozšířené možnosti ve vzhledu a provedení Vaší zahrady.

 

Město Vratimov vzniklo v době kolonizace Těšinska v 2. polovině 13. století. Jeho založení souvisí s kolonizační činnosti feudála Jana Baruta, pocházejícího ze starého šlechtického rodu Barutů, původně z Lužice.

Polohou patří město do Ostravské pánve. Území lze charakterizovat jako plochou pahorkatinu, která v západní části kolem řeky Ostravice dosahuje nejníže položených míst 236 m n. m. Charakter města se v průběhu století značně změnil. Zásadní změnu přináší výstavba továrny na celulózu – v 80. letech 19. století a rozvoj ostravského průmyslu.

Výstižným vyjádřením tradic města je jeho znak, na kterém je zobrazeno rádlo, představující nejstarší tradici – zemědělskou výrobu, dále ozubené kolo a role papíru, symbolizující historii výroby celulózy, papíru a hutní výrobu.

Současný Vratimov patří svou rozlohou 14,2 km2 ke středně velkým obcím do okresu Ostrava-město. Město se skládá ze dvou částí – vlastního Vratimova a Horních Datyň. Celkový počet obyvatel k 01.01.2018 je 7253. Vratimov patří k oblastem, které jsou silně poznamenány negativními účinky průmyslu na krajinu.