Trenéři mladší přípravky: „Tvrdá práce na tréninku se vyplácí…“

Vratimovská mladší přípravka se před pár dny zúčastnila svého již čtvrtého a pátého halového turnaje. „Turnaje máme rozděleny dle ročníků,“ prozradil jeden z trenérů týmu Daniel Švrček. „Na přelomu října a listopadu jsme i přes karanténí opatření odehráli tři turnaje, ve kterých se nám dařilo střídavě. Museli jsme do hry zapojovat i děti, které čtrnáct dní netrénovaly a naší hru to ovlivnilo,“ vrací se o pár týdnů nazpátek trenér Švrček.

Na poslední listopadovou neděli se vratimovským trenérům podařilo pro kluky zajistit dva turnaje. Ty byly určeny pro kluky a holky ročníku 2014 a mladší. „Ranní turnaj nám nevyšel výsledkově, což pro nás není vůbec prvořadé. Důležité je pro nás zapojení všech dětí, a to i z našich předpřípravek,“ vysvětlil Švrček a pokračoval: „Klademe důraz na přístup hráčů ke hře, kde chcete vidět individuální dovednosti, nasazení a bojovnost,“ zdůraznil vratimovský kouč.

Druhý turnaj začal pak krátce před obědem a trenéry mile překvapil jak herně, tak i výsledkově (1 porážka, 1 remíza a 4 výhry). „Kluci předváděli parádní akce. Musíme říct, že jejich přístup, nasazení, bojovnost, ale i samotná individuální práce s míčem, jsou jak pro nás, trenéry, tak i pro samotné kluky impulsem do budoucna. Tady se ukázalo, že tvrdá práce na tréninku se vyplácí. Rádi bychom všem dětem poděkovali za vzornou reprezentaci klubu a s radostí se těšíme už na sobotu, kdy nás čeká další z halových turnajů, tentokráte určený hráčům ročníku 2013 a mladší,“ dodal druhý z trenérů Tomáš Farník.

FOTOGALERIE Z TURNAJE