FC Vratimov 0:0 FK Český Těšín

Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, R. Pešek – Uherčík (46. Bandy), J. Pešek, Osvěčík (60. Tříska T.), Brezula (79. Klimsza) – Dawid – Racko

Vratimov doma jen remizoval.

Utkaní mezi Vratimovem a Těšínem skončilo bez branek, a tak se na sestupových příčkách stále nacházejí oba aktéři utkaní. K zápasu samotnému není moc co říci. Utkaní bylo z obou stran nervózni, upracované, nepřesné a moc pohledného fotbalu nenabídlo. Nakopávané balony z obou stran neměly moc nadějí na úspěch, a když už se jeden z týmu dostal ke střele, tak je zklamala koncovka, ve které byly oba týmy bezzubé. Po většinu zápasu však měl více ze hry Těšín, kterému nelze upřít alespoň vytrvalá snaha o vstřelení branky. Našim hráčům to vůbec nešlo, avšak i oni si v posledních 20 minutách hry dokázali vytvořit šance a vyrovnat hru. V závěru zápasu mohl i domácí Vratimov rozhodnout utkání ve svůj prospěch, bohužel se tak však nestalo, a tak se oba týmy rozešly smírně.

Klukům dekujeme za to, že bojovali až do konce, a přestože to herně vůbec nešlo, tak to nevzdali. Všichni pevné věříme, že v neděli v Polance soupeře potrápíme a dokážeme bodovat.