Školička si užila první venkovní turnaj

Vratimovská fotbalová školička absolvovala o uplynulém víkendu svůj první venkovní turnaj, který se konal v Krnově. Na turnaj se domácím pořadatelům přihlásily celky jako MFK Karviná, MFK Vítkovice, TJ Pražmo-Raškovice, MFK Bruntál, FC Mikulovice, Město Albrechtice a domácí A a B tým Krnova. Původně přihlášené družstvo Rýmařova se turnaje nakonec nezúčastnilo.

V silné konkurenci nakonec naši benjamínci obsadili osmé místo, z výhry se radovali hráči z Města Albrechtice. „Kluci si zaslouží pochvalu za předvedené výkony,“ chválil své svěřence trenér školičky Lukáš Duda. „Chci rovněž poděkovat i rodičům dětí, kteří své ratolesti mocně povzbuzovali a radovali se z každého vstřeleného gólu svých synátorů,“ dodal Duda.

Nejlepším hráčem vratimovského celku byl vyhlášen Matyáš Přibil. Kromě něj si na turnaji ještě zahráli: Štěpán Havlíček, Robin Mika, Patrik Veselý, Tobiáš Sušil a jako poslední náš ocelový muž Daniel Dohnal, který se vyjímal převážně obrannými zákroky a občas dostal pořádnou ránu jak míčem, tak i od svých protihráčů.

Výsledky FC Vratimov: – FK Krnov A 3:8, – MFK Karviná 1:4, – FC Mikulovice 2:8, – FK Město Albrechtice 4:10, – MFK Bruntál 1:10, – FK Krnov B 2:1, – TJ Pražmo-Raškovice 1:7, – MFK Vítkovice 3:10.

Fotogalerie z turnaje: