Školička na zkušené v Polsku

O uplynulém víkendu se vratimovská školička zúčastnila mezinárodního turnaje v polských Gorzycích. „Turnaj byl určen pro kluky narozené v roce 2015, my tam jeli s výjimkou dvou hráčů ve složení o rok mladších kluků a dokonce s nejmladším hráčem, kterým byl Filip Pindur (ročník 2017),“ řekl trenér našich benjamínků Lukáš Duda.

Vratimovská omladina poměřila své síly s polskými účastníky jako: KS Czarni Gorzyce, APN Knurów, GKS Jastrzębie, AP Górnik Slaskie, LKS Tworków, Zagłębie Sosnowiec a Akademií Górnika Zabrze. „Pro kluky to bylo o to zajímavější, že si poprvé vyzkoušeli hru čtyř proti čtyřem, rohy a také i hru s brankářem. A musím říct, že se s tím hráči poprali velmi pěkně. Nebáli se a bojovali, chtěli vyhrát každý zápas,“ těšilo Dudu. „Na konečné umístění se v turnaji nehrálo a šlo vidět, že to místní pořadatelé měli pěkně zorganizované, protože vedle hrací plochy byl také i skákací hrad a stánky s občerstvením,“ dodal vratimovský trenér.

Vratimov na turnaj vyrazil v sestavě: Patrik Veselý, Robin Mika, Matyáš Přibil, Matyáš Gerlich, Daniel Dohnal, Tobiáš Sušil, Filip Pindur, Samuel a Nikolas Juroškovi. „Chtěl bych moc poděkovat rodičům za jejich podporu, ale děkuji také i samotným hráčům za přístup a výkon, který předvedli. Obzvláště bych pak rád vyzdvihl výkon Robina Miky, který statečně stál mezi třemi tyčemi a bránil naši bránu přes soupeři. Také patří velké díky organizátorům turnaje, a to za skvělé vyžití, jak fotbalové, tak i kolem,“ řekl na závěr Lukáš Duda.


FOTOGALERIE Z TURNAJE


VIDEO Z TURNAJE