Přípravka si přivezla z Ostravy bronzové medaile

Velku vydařený týden mají za sebou mladí fotbalisté Vratimova. Naši benjamínci sice začali celotýdenní fotbalovou pouť porážkou na hřišti v Rychvaldu (6:13), ale i přes tento výsledkový nezdar byli trenéři s výkonem svých svěřenců spokojeni. „Chválím kluky za snahu a bojovnost, bohužel neproměňování šancí nás tady stálo lepší výsledek,“ řekl k úternímu střetnutí trenér vratimovské přípravky Daniel Švrček.

Jen o dva dny později šli naši benjamínci do bojů znovu, tentokráte poměřili síly v přípravném utkání s Vítkovicemi U8. „Tohle utkání nám ukázalo, jak si kluci vůbec vedou a na co se máme v tréninku zaměřit,“ dodal Švrček.

V sobotu 23. dubna se pak tým zúčastnil turnaje, který pořádal klub FC Ostrava-Jih. „Musím říct, že jsme spokojeni, kluci tento turnaj odmakali doslova na výbornou,“ těšilo trenéra.

Vratimovští se představili v této sestavě: Czene, Farník, Grobař, Králík, Mika, Potočiar, Sládek a Žvak. „Umístili jsme se na pěkném třetím místě. Jak jsem už řekl, kluky chválím za bojovnost a především za hru jeden na jednoho. Velmi potěšil výkon brankáře Marka Farníka, ale co nás zklamalo, tak naše koncovka. Ta nás stála lepší umístění, ale jak s nadsázkou říkám – my hrajeme na krásu, ne na góly,“ usmíval se po návratu domů trenér Švrček. „Moc děkuji rodičům kluků za podporu a tímto bych chtěl všechny naše příznivce pozvat na domácí turnaj, který pořádáme na domácím stadionu v neděli 1. května. Na turnaji se potkáme s družstvy jako Baník Ostrava, MFK Vítkovice, MFK Karviná, Fotbal Třinec a Polanka nad Odrou,“ dodal kouč vratimovské přípravky.

FOTOGALERIE Z TURNAJE