Příprava s béčkem Opavy vyšla lépe domácím

Narychlo domluvený přípravný zápas opavské i vratimovské rezervy dopadl lépe pro domácí celek. „Oba kluby do zápasu pošlou hráče, kteří nejsou až tak herně vytíženi. My do sestavy zařadíme i kluky z B týmu, které chceme vidět v herní praxi,“ hlásil ještě před utkáním Daniel Černaj, sportovní ředitel FC Vratimov.

Samotné utkání nakonec skončilo přesdvědčivou výhrou soupeře 5:0. „Dnes jsme nastoupili v kombinované sestavě, která byla složena z hráčů, kteří doposud neměli herní vytížení a z hráčů nastupující za B tým. Od začátku zápasu jsme zaostávali v rychlosti, důrazu i nasazení. Celý průběh utkání byl jednoznačně v režii domácích a jen sporadicky jsme se dostávali do situací, které mohly uhrozit branku Opavy,“ řekl na úvod hodnocení trenér Radim Pešek.

„Věřil jsem, že se kluci budou chtít ukázat a poprat se o místo v kádru A-týmu. Bohužel, tenhle zápas nám vůbec nevyšel. Věřím však, že i takové střetnutí budou pro hráče motivací, aby se neustálou práci v tréninku zlepšovali a dostali se na potřebnou úroveň,“ dodal.

SLEZSKÝ FC OPAVA B – FC VRATIMOV komb. tým 5:0 (4:0)
Vratimov (1. pol.): Sýkora – Hammer, Slota, Mokroš, Piskoř – Klejnot, Stuchlík (25. Foldyna) – Hruška, Trmal, Baďura – Avetisjan. (2. pol.): Sýkora – Mokroš (65. Avetisjan), Demianenko, Tomančák, Piskoř (70. Hajnoš) – Hruška (75. Slota), Klejnot – Hammer, Trmal, Foldyna – Baďura. Trenér: Radim Pešek.