Poslední změny v kádru A týmu

Jak jste při pročítání sestavy třetiligového A týmu jistě již zaznamenali, došlo v posledních dnech v kádru trenéra Filipa Racka k několika změnám. Pojďme si je tedy v krátkosti přiblížit.

Mezi nové tváře patří osmadvacetiletý záložník nebo útočník Jakub Ptáček (na snímku), který k nám přišel z Hlučína. O hráče, který své první fotbalové krůčky udělal v ostravském Baníku a následně se fotbalovému řemeslu věnoval v Hlučíně, Slavii Praha, Bohumíně či Petřkovicích, projevily už před sezonou zájem kluby Frýdek-Místek a Dolní Benešov. Ptáček už má na svém kontě za Vratimov dva třetiligové starty, když nastoupil v pozici náhradníka do obou domácích duelů (Uničov a Znojmo).

Premiéru ve vratimovském drese si ve třetí lize odbyl také třiadvacetiletý Patrik Chlopek, který naposledy hrával Moravskoslezskou divizi za Havířov.

Tým by měl dále doplnit ještě osmnáctiletý Jakub Mikulenka, který po návratu z Teplic zamířil do Karviné. „Jakub je momentálně po zranění a v Karviné by to měl teď těžké se prosadit. Proto jsme se domluvili, že do zimy bude působit u nás a pak uvidíme, co bude dál,“ prozradil Daniel Černaj, sportovní manažer FC Vratimov. Ve hře je nadále také i návrat záložníka Lukáše Dudy. „Věřím, že jeho přestup z Německa se brzy vyřeší, stále ještě totiž není uzavřeno jeho ukončení smlouvy,“ dodal Černaj.

Vratimovský tým už naopak opustil útočník Marek Siedlok, který odešel na hostování do divizního Frenštátu pod Radhoštěm, kde už z našeho klubu působí Jan Farský, Marek Bányácski, Jakub Dudek, Jan Málek nebo Daniel Packo.