Odveta B týmu s Brušperkem byla úspěšná

Odveta v přípravném utkání proti Brušperku našemu B týmu vyšla na jedničku. Svěřenci trenéra Radima Peška po remíze 2:2 z prvního vzájemného měření sil tentokráte zvítězili 4:2.

„Za utkání musím kluky pochválit. Těší mě, že jsme od začátku plnili přesně to, co jsme si před zápasem řekli. Myslím si, že po celý zápas jsme byli lepším týmem a celé utkání jsme odehráli ve velmi slušnému tempu,“ potěšilo vratimovského trenéra. „Oproti sobotnímu utkání jsme ale navíc přidali i herní kvalitu. Jsme strašně rád za tohle dvojutkání s Brušperkem, který má svoji kvalitu. Samozřejmě se jedná pouze o přípravné utkání, ale chceme vyhrávat v každém střetnutí a vítězství nad soupeřem z vyšší soutěže si vážíme. Určitě však výsledek nepřeceňujeme, je to pro nás jen motivace do další práce a budeme chtít naše výkony nadále posouvat,“ dodal Pešek.

FC VRATIMOV B – SK BRUŠPERK 4:2 (1:0)
Branky Vratimova: Mikšovič 2, Zbavitel, Bzirský
Vratimov B: Müller (46. Štromp) – Kebísek (46. Tříska), Mokroš (65. Slota), Slota (46. Hrdý), Piskoř (65. Kebísek) – Bzirský (65. Hammer), Trmal (65. Smilowski) – Hammer (46. Mikšovič), Smilowski (46. Stibor), Roháček (46. Brezula) – Zbavitel (65. Roháček). Trenér: Radim Pešek.